Snadná rekonstrukce bytu pomocí sádrokartonových panelů

Rozhodli jste se, že je ten správný čas pro rekonstrukci bytu? Pak se seznamte s tzv. suchou výstavbou, která má oproti ostatním stavebním technologiím celou řadu podstatných výhod. Probíhá formou montáže sádrokartonových desek a hlavním pozitivům patří celková rychlost realizace, kvalita a nízká cena.

Problematiku jsme rozebrali se zkušenými řemeslníky z cechu Ekomplex, konkrétně divize sádrokartony Ústí na Labem.

Pokud máte k rekonstrukci alespoň jeden z následujících důvodů, pak je suchá výstavba správnou cestou:

  • nemůžete se nadále dívat na křivé stěny, vlnitý strop a spáry mezi panely

  • potřebujete více úložného prostoru
  • vyžadujete větší koupelnu, do které se vejde pračka

  • musíte vyřešit výměnu starých elektrorozvodů, které nejsou bezpečné

  • vadí vám hluk, který se line od sousedů

  • … anebo jednoduše sníte o krásném bytě za přijatelnou částku

remeslnici_Ekomplex_01

Výhody sádrokartonových systémů v kostce

Sádrokartonové panely umožňují rychlou, kvalitní a úspornou rekonstrukci. Mají nízkou hmotnost, jsou odolné a přitom velmi tenké. Sádrokarton je pevný, ale nikoliv těžký, takže nezatěžuje nosnou konstrukci. Díky jedinečným vlastnostem docílíte perfektního výsledku, kterého byste u jiných materiálů dosáhli jen těžko.

Sádrokartonové desky představují efektivní způsob pro odhlučnění a zateplení bytu. Pohled na hladké a rovné stěny zároveň vybízí k novému barevnému řešení. Natěrači Ústí nad Labem nedají na výmalbu sádrokartonových interiérů dopustit. Podotýkají však nezbytnou penetraci a vyrovnání vlhkosti. Upozornili nás také na mírně vyšší spotřebu barvy, ale to je s ohledem na obrovskou úsporu nákladů malá piha na kráse.

remeslnici_Ekomplex_02

Při rekonstrukci se vám budou hodit odborníci

Netroufnete-li si na montáž sádrokartonového systému sami, obraťte se na profesionály z cechu Ekomplex. Při rekonstrukci se vám budou hodit také další řemeslníci – podlaháři, instalatéři a certifikovaní technici z divize revize elektro Ústí nad Labem.Označení:  

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..