Sezónní úklid

Je zde teplejší část roku, období letních sportovních aktivit. Lyže a snowboardy měníme za koloběžky, kola a ti otužilejší za lodě, poznáváme přírodu z té barevně pestřejší stránky. Nemusíme se dlouho oblékat do teplých overalů, stačí lehké tričko a kraťasy a vyběhnout ven. Nezapomněli jste však při té letní rozpustilosti uklidit zimní sportovní vybavení do sklepa, abyste měli v bytě pořádek?

Klasické panelákové domy nedisponují přebytkem odkládacích prostorů přímo v bytě a i ty sklepy bývají spíše menší, často jen laťkové. Ve starší bytové zástavbě bylo úložných prostorů mnohem více a také na stejné ploše méně bytů, takže i sklepy jsou zděné a větších rozměrů. Bez problémů dovolují na zimu sem dát kola a sportovní míče a na léto zase odložit kompletní zimní výbavu. Abyste přímo v bytě měli jen to, co nyní používáte a měli ve věcech přehled.

servislyzi

Sezónní výměna sportovního vybavení a jeho uložení vám dává prostor pro jeho důkladnější kontrolu. Je lepší na konci sezóny nářadí důkladně očistit a podívat se, zda není někde zlomené, prasklé nebo ohnuté, zda si nevyžaduje odborný servis. Na konci sezóny máte přece jen více času na zařízení opravy, jako když se blíží termín prvního lyžování. Pokud při očistě a kontrole najdete drobné problémy, zvolíte opravu ve specializovaném servisu. Ale najít můžete i vážnější problém. I v takovém případě vám léto dává možnost připravit se na lyžovačku jednoduše a přitom levně. Využijte výprodej lyží po skončení sezóny a na tu svou budoucí se připravte již nyní.

Když na podzim budete kontrolovat a odkládat do sklepa kola a brusle, budou vás zde čekat vaše nové lyže, které jste si koupili výhodně v létě. Zimní sportovní sezóna pro vás začne bez stresu a bez náhlých výdajů. A nezapomeňte, že na podzim byste si měli stejně precizně zkontrolovat letní sportovní vybavení, abyste čas mimo sezónu využili na jeho údržbu, opravy nebo i kompletní výměnu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  , , ,

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..