Rolety na okna i před okna

Rolety stále patří k neuniverzálnějším způsobům ochrany našeho soukromí před zvědavci i k regulaci množství světla a tepla vstupujícího do našich příbytků zvenčí. Vyznačují se jednoduchou dodatečnou montáží a umísťují se, podle typu, z vnější nebo vnitřní strany oken. Na výběr je mnohobarevných odstínů a rovněž se dodávají v různím stupni propustnosti světla. Vhodné jsou proto nejen k úplnému zatemnění například projekčních místností, ale i k nastavení barevné atmosféry v pokoji. Jakým roletám dáváte přednost vy?

Pro mechanickou ochranu skel oken se používají předokenní rolety a současné stíní před sluncem. Při úplném zatažení vytvářejí mezi roletou a oknem úzkou vzduchovou vrstvu, která dobře izoluje a brání přestupům tepla jak z bytu ven, tak v létě zvenčí do bytu. Podle úrovně povytažení rolety regulují množství světla v bytě a současně večer při rozsvícení v bytě chrání soukromí obyvatel. Na balkonech se využívají na ochranu květin před větrem a deštěm a v zimě před zamrzáním. Nezanedbatelná je funkce tlumení hluku, v noci můžete klidně spát.

rolety-klid

Jak nejrychleji objednat rolety? Předokenní rolety Plzeň žádejte u největšího producenta v republice s tradicí výroby rolet a žaluzií dlouhou 25 let. Zkušení pracovníci vás navštíví u vás doma, vše pečlivé zaměří a spolu s vámi vyberou nejvhodnější typ rolet, které pro vás v krátkém čase vyrobí a precizně namontují.

venk_roleta_inegr_sit

Upravit množství světla v bytě můžete i pomocí rolety na vnitřní straně oken. Oblíbené látkové rolety jsou k dispozici v různé úrovni propustnosti světla a v mnoha barevných provedeních. Lehce se montují do okenního výklenku nebo na zeď před okno, majitele podkrovních bytů jistě potěší, že textilní rolety jsou i v provedeních pro stínění střešních oken. Okna nebo balkony s členitými skly jednotlivě zacloníte skládanými polyesterovými roletami, zvanými plisé a dodáte tak vašemu bytu další estetický prvek.

Rolety se tak stávají nejen technickým řešením, ale i ozdobným prvkem vašeho bydlení.2 komentářů ke Rolety na okna i před okna

  • Zajímavé rolety  napsal:

    děkuji za zajímavý článek, mám jeden dotaz, při zatažení je tma v pokoji stoprocentní, tedy úplná? Je možné tedy udělat takové rolety, které by nepropouštěly ani paprsek světla?

    Děkuji za odpoved

    • redakce  napsal:

      Absolutní tma je pouze v černé díře ve vesmíru, všude jinde o stoprocentní tmě nelze mluvit.

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..