Ready made společnosti

Ready made společnost v Praze usnadní start podnikání

Začínající podnikatelé si často nevědí rady s administrativou, která je před zahájením vlastního provozu jejich firmy čeká. Jsou překvapeni množstvím formulářů, návštěv na úřadech a poplatků. Mnohdy ani neznají správné pořadí kroků, které je potřeba k rozjezdu firmy podniknout. Pokud jsou z malého města nebo vesnice, představuje pro ně zahájení podnikání mnoho nepříjemností a jejich odborná činnost se dostává na zbytečně dlouho na vedlejší kolej. Proto, aby mohli začít podnikat co nejdříve a aby se nezdržovali administrativou, je tady pro ně ready made společnost, služba, která je od papírování spojeného se zakládáním firmy osvobodí. Ready made firmu si mohou koupit už hotovou a mohou začít provozovat svůj podnik ihned.

Ready made společnosti na prodej jsou hotové společnosti s ručením omezeným, akciové společnosti nebo evropské společnosti. Mají své sídlo většinou v Praze, mají splacený základní kapitál a jsou zapsané v obchodním rejstříku.

Sídlo ready made společnosti, stejně tak její jméno, si může nový majitel samozřejmě změnit. Tuto změnu je možno zdarma provést v okamžiku převodu společnosti na jeho jméno, když se provádí změna majitele firmy v obchodním rejstříku.

Sídlo společnosti v Praze nicméně lze podnikatelům velmi doporučit. Sídlo firmy v Praze zvýší prestiž každé firmy a zlepší její autoritu v očích konkurentů nebo potenciálních klientů. Úspěšní podnikatelé z malého města jistě často čelí závisti ze strany svých sousedů, pražská adresa jim umožní využít i větší anonymity velkoměsta.

Využitím služby sídla firmy v Praze získá podnikatel prestižní registrační adresu pro svůj podnik, může si ji nechat zapsat do obchodního rejstříku a výrazně tím zlepší podnikatelskou image své společnosti. S prestižní pražskou adresou má firma také vyšší šance na úspěch ve výběrových řízeních i větší naději na získání klientů. V Praze je nižší pravděpodobnost nahodilých kontrol ze strany správních úřadů.

Adresu zapsanou do obchodního rejstříku podnikatel nemění ani v případě, že přestěhuje fyzicky své provozovny nebo kanceláře na jinou adresu. To přináší podnikateli výhody související s tím, že jeho klienti ani obchodní partneři ho v případě přesídlení nehledají, kontakty na jeho firmu zůstávají neměnné. Nelze pominout ani drobné finanční a časové úspory spočívající ve faktu, že není nutno měnit žádné obchodní dokumenty, razítka a formuláře ani hlásit změnu na úřady, poštu apod.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  , ,

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..