Projekt NA VACKOVĚ jako nová příležitost k bydlení i investici!

Hledáte nové bydlení? Uvažujete o Praze? Chcete bydlet co nejblíže centru a současně to mít kousek do přírody? Toužíte po komfortu prostorného bytu a líbilo by se vám mít i vlastní zahrádku? Pokud ano, měli byste svou pozornost zaměřit na developerský projekt NA VACKOVĚ. Co nabízí a proč se pro bydlení zde rozhodnout?

Nové bydlení téměř v srdci matičky Prahy

Projekt NA VACKOVĚ realizuje developerská společnost Metrostav Development a.s. Cílem projektu je nabídnout komfortní bydlení v centru Prahy, které bude dostupné téměř pro každého. V rámci projektu vzniknou nové byty v Praze pro rodiny, jednotlivce i bezdětné páry. Bude jich celkem 202. Pro rodiny s dětmi to bude 81 bytů o velikosti 3+kk a pro ty náročnější bude připraveno ještě 10 luxusních a velmi prostorných bytů o dispozicích 4+kk. Jestliže máte zájem o menší byty, budete si moci vybrat z nabídky 85 malých bytů o dispozicích 1+kk a 26 malometrážních bytů 2+kk.

bytvpanelaku.cz_navackove_cz_01

Lokalita jako velká výhoda

Nové byty Praha 3 vzniknou v okolí ulice Olgy Havlové, která se nachází téměř v centru pražského Žižkova. Budoucí rezidenti si budou užívat blízké spojení s centem – stačí jen několik minut jízdy autem či MHD. V těsné blízkosti se nachází i oblíbené parky Židovské pece a na Balkáně, které nabízejí prostor pro procházky i sportování.

bytvpanelaku.cz_navackove_cz_02

Výhodné i pro investici

Vzhledem k poloze projektu se jedná o velmi výhodnou investici do budoucna. Je zřejmé, že o byty na Žižkově bude stabilně velký zájem. Pokud se tedy vaše myšlenky ubírají tímto směrem a máte finance k investování, dlouho se nerozmýšlejte. Jak na investici a proč se vyplatí? Odpověď najdete v tomto článku.

bytvpanelaku.cz_navackove_cz_03

Prodej již běží

Metrostav Development a.s. dostaví projekt do konce roku 2016. Nové byty Žižkov budou připraveny k nastěhování do 28. 2. 2017. Prodej byl již zahájen, neváhejte tedy příliš dlouho. Potěší, že developer nabízí i výhodné hypoteční úvěry.Označení:  

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..