Proč zalamovací sprchové dveře

Při rekonstrukci bytu v paneláku nejčastěji projde největší změnou kuchyně nebo koupelna. A často se změní i plocha jedné místnosti na úkor druhé. Ušetřit místo v koupelně vám ale pomůže i výměna rozměrné plechové vany za moderní sprchový kout, který vybavíte zalamovacími dveřmi. Tento moderní prvek hygieny tak ušetří pro vás peníze za vodu i prostor pro kuchyni a nemusíte se tak ani v koupeně ani v kuchyni uskromňovat.

Jisté to znáte i z jiných místností svého bytu. Část prostoru musí zustat bez využití jenom proto, že tudy vedou dveře a pokud se jich nechcete úplně vzdát, tak musejí mít dostatek místa pro zavíraní. Sejdou-li se vám takhle dvoje dveře v jednom roku, prázdný prostor nijak nevyužijete.

A podobně to může skončit i ve vaší nové koupelně, když se pokusíte vedle sprchového koutu postavit třeba z boku plněnou automatickou pračku. Málo místa, nárazy předmětů a hrozící poškození dvířek pračky nebo sprchového koutu může být realitou. A člověk se v takové koupelně vlastně ani nemůže hnout.

Sprchove dvere

Právě pro podobné stísněné prostory jsou dodávány zalamovací sprchové dveře. Osadit je můžete na již vybudovaný sprchový kout nebo je využít při jeho výstavbě. Při jejich otevírání a zavíraní nehrozí kolize s jinými předměty v koupelně a sprchový kout můžete realizovat i v místě, kde by to jinak bylo problematické.

Zalamovací sprchové dveře jsou k dostání v různých šířkách od 70 do 105 centimetrů nejen z plastu, ale i v kombinací hliník-chrom, aby dokonale ladili s celou koupelnou. Jako výplň zalamovacích dveří prodejci nabízí sklo nebo plast, to vše v různém stupni průhlednosti, od čirého přes efekt vodních kapek až po matné provedení. Dveře lze kombinovat s pevnými zástěnami ze stejných materiálů.

sprchove-dvere

Abyste mohli vylepšit vaší koupelnu, nemusíte plánovat její rozsáhlou modernizaci. Stačí vyměnit na sprchovém koutu stávající neohrabané dveře za nové zalamovací a hned se budete v koupelně cítit méně stísněně a rozhodně lépe.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  , , ,

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..