Představení koupelny VIPP od českého výrobce Le Bon! Už nebudete chtít jinou

Hledání té správné koupelny může být časově i finančně náročné, proto jsme se rozhodli, že vám pomůžeme a představíme novinku českého výrobce Le Bon – koupelnu VIPP!

Zařizujete-li novou koupelnu nebo alespoň rekonstruujete tu starou, pak jistě trávíte veškerý volný čas hledáním inspirace v katalozích, magazínech o bydlení, či u svých kamarádek doma. Ovšem toto hledání má ne vždy šťastný konec, ať už z důvodu vyčerpání nebo smíření se i s koupelnou, která představy nesplňuje.

Pomůžeme vám předejít zklamaní! Představujeme vám žhavou novinku od Le Bon!

Koupelna VIPP – dřevo, sklo a moderní vzhled!

koupelna-vipp

Pokud se vaše představa ubírá směrem k příjemnému vzhledu dřeva, použití skla zcela novým způsobem a krásnému modernímu designu, pak si Lebon koupelnu VIPP zamilujete na první pohled. Tato nově zařazená koupelna do nabídky českého výrobce provětrává zajetý stereotyp, který je běžně k dostání u konkurenčních společností.

VIPP to je především kvalitně zpracovaný nábytek s nápadem!

Chytře řešený koupelnový nábytek je vhodným řešením i pro úzké a malé koupelny, protože celá sestava je vyráběna v různých rozměrech, z nichž nejmenší velikost má hloubku pouhých 41 cm!


Praktický organizér dává možnost mít vše přehledně po ruce a srovnané.

Praktický organizér dává možnost mít vše přehledně po ruce a srovnané.

Kvalitní kusy nábytku jsou představením vysoké kvality, která je viditelná na pohled i při každodenním používání. V koupelně VIPP je dbáno na každý detail, hrany jsou kosené pod úhlem 45 stupňů, proto do sebe celá sestava perfektně zapadá. Nadchnou také hladce fungující zásuvy skříněk, na které je celoživotní záruka.

Co se týká úložných prostorů, také zklamáni nebudete. Skřínky poskytují dostatek volného místa k uložení všeho potřebného.

Sklo, kterého se bát nemusíte!

Skleněné materiály mají u hospodyněk špatné jméno, díky jejich náročné údržbě. Koupelna VIPP překvapí i v tomto směru. Závěsná zrcadlová skřínka do koupelny má krycí desku s extra čirého saténového skla, jenž funguje jako ochrana dýhového nábytku, ale nevyžaduje žádné velkou péči, na povrchu nejsou totiž vidět nežádoucí otisky prstů!

Prohlédněte si celou fotogalerii koupelny na stránkách výrobce www.lebon.cz!


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  ,

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..