Postele pro romantiky a nespavce, nový trend pro rok 2019

Romantici to mají často velmi obtížné, když dojde na zařizování ložnice. Ložnice by měla být útočištěm před vnějším světem, jenže kromě romantických textilií často narážejí zakázníci v nabídce spíše na moderní či minimalistické kusy nábytku. Naše romantické sny se od dětství odvíjejí z pohádek a je známo, že správná princezna spí v posteli s nebesy. Rok 2019 přeje v designu nábytku právě romantice, takže si nebudeme muset připadat dětinsky, když se budeme po posteli s nebesy v obchodech s nábytkem ptát. Než ale do takové postele investujeme, potřebujeme zvážit několik detailů.

Trpíte nespavostí?

Pokud ano, stačí si představit nebesa z těžké hustě tkané látky, se kterými se setkáváme při prohlídkách zámků. Není nic snažšího ve chvíli, kdy slunce prorazí skrze žaluzie, prostě zatáhnout nebesa a pokračovat ve spánku. Zároveň nám těžká textilie poslouží jako tlumič zvuku a my si tak prodloužíme příjemné ranní dospávání zvláště o letní dovolené.

Pro zmrzlíky

Usínání v přetopené vysušené místnosti není zdravé, ale někdo se prostě otužilcem nenarodil. V tom případě je řešením právě nákup postele s nebesy z husté textilie. Zatáhnutím nebes vznikne pelíšek, který snadno udrží teplo i v nočních hodinách, kdy máme topení ztlumené. Skrze silnou látku nám nebude teplo unikat do ložnice a spánek se tak stane mnohem příjemnějším, než když se každou chvíli budíme s promrzlými pažemi.

Vše má svá pro a proti

Samozřejmě nebesa slouží jako dokonalý lapač prachu. Takže musíme počítat s dalším častým úklidem navíc. Jestli jste alergičtí na prach, nepřestávejte nyní článek číst, protože designéři při moderním řešení nebes vytvořili variantu i pro alergiky. Zaměřují se na tvary rámů, které nepotřebují ozdobit látkou, a přesto navozují pocit romantiky a určitého ohraničeného intimna. Jen už neudrží vzácné teplo.

Lákadlo pro děti a zvířata

Pro malé děti představují závěsy nebes potencionální nebezpečí. Občas je těžké uhlídat mladší dítě, aby se na látku nepověsilo. Obtížně se mu vysvětluje, že může poškodit látku, rám nebo v nejhorším případě ublížit sobě.

Naproti tomu zvířata, zvláště psi považují jakékoli visící závěsy, tedy i nebesa ze velkou výzvu. Takže pokud máte doma takové malé divochy, asi pro vás nebude postel s nebesy to pravé.

Intimní hrátky v teple

Pravděpodobně vás během čtení článku už napadlo, že se i intimní chvilky za zataženými nebesy ze silné látky stanou zvláště v chladném ročním období mnohem příjemnějšími. A to nejen tím teplem, což je samozřejmě podstatné, nýbrž také malým intimním prostorem, který navodí ještě větší pocit soukromí. Stačí jen zatáhnout závěs.

A tak jestli jste se pro postel s nebesy právě rozhodli i přes všechna proti, těšte se na romantický prvek, který ložnici v každém případě oživí a stane se vaším útočištěm před vnějším světem. A to i jenom v tom případě, že se do postele vydáte s knihou nebo si za zataženými nebesy pustíte film.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení: