Pojďte bydlet jinam: do Rezidence, která se klikatí jako had

Není byt jako byt. Ten panelákový dokáže někdy hodně znepříjemnit život. Pokud už vám panelákové bydlení tak trochu přerostlo přes hlavu, je načase jednat. A máte to štěstí, že si jako nový domov můžete zvolit byt v jedinečném projektu v jedné top pražských lokalit, který nad ostatními vyniká designem budovy i samotných bytů. Navíc potěší i cenou bytů!

Nová příležitost na Praze 4

Praha 4 patří k nejoblíbenějším lokalitám k bydlení. Nabízí totiž blízké spojení s přírodou a také s centrem města, nechybí ani bohaté možnosti sportovního a kulturního vyžití. Je skvělým místem, kde chtějí bydlet hlavně mladí lidé a rodiny s dětmi. Příležitost, jak najít perfektní nový domov, nabízí bydlení v Rezidenci Hadovitá.

Jedná se o jedinečný projekt, který se realizuje na Michelské stráni, tedy v dost netradičním terénu. Výzvu v podobě svažitého podloží přijali architekti z Arx Studia a splnili ji na jedničku. Podařilo se jim do místa zasadit hned 3 bytové domy, které se terénem klikatí jako had. V domech potom budou k dispozici nové byty na Praze 4 o dispozicích 1+kk až 4+kk a navíc ještě ateliéry.

Řešení, které rozvíjí fantazii

Architekti se rozhodli byty navrhnout v minimalistickém designu, což je velké plus pro budoucí rezidenty. Každý byt bude vybaven bílými dveřmi, bude mít podlahu s dekorem dubu a také koupelnu v neutrálních tónech. Rezidenti si tak snadno design přizpůsobí vlastní představě o perfektním vzhledu domova.


 

Je čas jednat

Rezidence není zcela dokončená, přesto ale prodej bytů běží. Volné ještě jsou, ovšem čekání se nevyplácí. Pokud máte zájem, začněte jednat. Nejdříve ze všeho si zjistěte, jestli vám banka půjčí a kolik. Přehled o výši hypotečního úvěru podá i tato online kalkulačka. Máte-li konkrétní představu o ceně, můžete se vrhnout do výběru vašeho budoucího bytu snů.

Označení:  

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..