detská kuchyňka

Novinky v sortimentu hraček: Moderní i starobylé domečky nebo dokonce vlastní městečko

Chcete pořídit svým dětem novou hračku? Pro malé slečny, které si chtějí hrát na pečovatelky svých panenek, tu máme nové domečky. Zkrátka ale nepřijdou ani zvídaví kluci.

Moderní i starobylý styl bydlení

Mezi novinky v sortimentu patří například Domeček pro panenky MY MODERN LIVING za 2229 Kč. Obrovskou výhodou je přístupnost domečku ze všech stran, takže si s ním může najednou hrát i víc dětí. Navíc k němu dostanete i 20 kusů nábytku a to včetně venkovního grilu a televizoru přidělaného na stěnu. Pokud ovšem vaše malá dcerka má ráda starosvětskou eleganci, bude lepší zvolit Domeček pro panenky MAGNOLIA za 4279 Kč. Elegantní domeček vybavený starobylým nábytkem určitě splní její vysoké nároky na krásu. Ačkoli se vyznačuje starobylým stylem, najdete zde i mnohé moderní vymoženosti, například toaleta vydává po zmáčknutí zvuk spláchnutí, dům je vybaven pohyblivým výtahem, lampa po zmáčknutí svítí.

Vysoké panenky nepřijdou zkrátka

Domečky jsou ale obvykle určeny pro panenky do výšky 30 centimetrů. Pokud ovšem vaše dívenka vlastní panenku vyšší a ráda by jí zajistila útulný a luxusní domov, nabízíme nyní řešení i pro ni. Domeček pro panenky ELEGANT za 8023 Kč umožňuje bez problémů ubytovat panenky vysoké až 46 centimetrů! Ani panenky obryně tedy nyní nezůstanou bez domova. Zdá-li se vám, že v domečku něco chybí, můžete si jeho vybavení doplnit sadou nábytku do domečku za 1560 Kč, která se hodí ke všem domečkům v nabídce.

Traktor i fotbalová branka pro kluky

Parádnice si mohou vybrat kosmetické stolečky PRINCESS Kidkraft ve stylu pohádkového růžového snění za 4903 Kč nebo DELUXE Kidkraft za 5794 Kč v čistě bílém provedení se třemi zrcadly, jedním velkým a dvěma bočními pro dokonalý přehled o každé pize na kráse. Dostane-li malá hospodyňka chuť uvařit nějakou dobrotu pro celou rodinu, nesmějí v její výbavě chybět dětské kuchyňky, jako například GRACIE Kidkraft za 3434 Kč s odnímatelným dřezem. Pokud si vaše ratolest oblíbila svět dinosaurů, nejspíš se jí bude hodit herní stolek DINOLAND Kidkraft za 5794 Kč. Kluci technici jistě uvítají odrážedlo pro děti nebo třeba vlastní městečko CITY Kidkraft za 5790 Kč či herní stolek s vodopádem Kidkraft za 4690 Kč a dráhou pro vláčky. Malí příznivci fotbalu ocení fotbalovou branku i s příslušenstvím za 1075 Kč.

Na stránkáchwww.kuchynky-hracky.cz najdete nejenom popsané hračky, ale ještě mnohem širší nabídku. Prostudujte ji, vybere si z ní opravdu každý. Novinky ze sortimentu e-shopu můžete najít i na facebooku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  ,

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..