Nové trendy v seznamování: Hledejte protějšek po čichu

Před nějakou dobou jste se rozešli s partnerem či partnerkou nebo se rozvedli. Dali jste si nějaký čas na zotavenou. Věnovali se samy sobě a svým koníčkům, lízali si rány. Nyní máte konečně pocit, že nastal čas poohlédnout se po novém partnerovi nebo partnerce. Cítíte se dostatečně sebevědomí a spokojení sami se sebou, abyste si přitáhli do svého života toho správného člověka. Jak se ale seznámit s někým novým, když se pohybujete ve stále stejném okruhu lidí? Opusťte komfort svého panelákového bytu a vydejte se ven.

Party s feromony

Ponechme nyní stranou facebook a různé sociální sítě na seznamování, které jsou dnes aktuálním trendem. Vyrojilo se jich opravdu hodně. Soustřeďme se ale nyní na úplně jiné způsoby, jak si vybrat ideální protějšek. I seznamování prochází vývojem, objevují se v něm nové trendy nebo různé experimenty. Mezi nové způsoby seznamování patří například takzvané feromon party. Jsou založené na tom, že si svého nového partnera doslova a do písmene vyčicháte. Čichací večírky pro nezadané se objevují v USA a Velké Británii a jsou tam docela populární.

vztah

Lásku poznáte podle trička

O co vlastně jde? Potřebujete čisté bavlněné tričko, ve kterém se vyspíte tři noci za sebou. Během těchto nocí do trička pronikne váš tělesný pach. Ovšem pozor, před spaním se umyjte, ale po mytí už nepoužívejte žádné deodoranty a parfémy, které by ovlivnily vůni vašeho těla a celý experiment by tím úplně zkazily. Na feromon party si vezmete použité tričko, které uložíte do sáčku. Modrou barvou většinou označí své tričko muži, růžovou ženy. Čicháte pak k tričkům opačného pohlaví a objekt svého zájmu jednoduše poznáte po čichu. Feromony registrují orgány v nosní jamce pod nosem. Podle vědců si ženy také vybírají muže, kteří voní úplně jinak než ony. Hledají tímto způsobem nejvhodnějšího samce, se kterým chtějí zplodit potomky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..