Nevyhovují vám skříně v paneláku? Nechte si je postavit na míru

Velká část obyvatel naší republiky nalezla útočiště v panelových domech. Přitom právě zde často bojují s nedostatkem prostoru. Je těžké sehnat skříně, které by přesně pasovaly do předem vymezeného prostoru, nepřekážely, efektivně využívaly místo a navíc ještě byly příjemné z hlediska designu.

Vychutnejte si pocit, že je byt nafukovací

Chystáte-li se na větší nebo dokonce celkovou rekonstrukci svého bytu, určitě přijde na řadu i otázka nového řešení úložných prostor. Nebojte se a investujte do nové a plně funkční skříně, a to nejlépe vestavěné. Tahle investice se vám stoprocentně vyplatí. Můžete volit různá cenová řešení podle prostředků, které máte k dispozici. Získáte nečekané množství prostoru pro ukládání věcí. Najednou budete mít pocit, že váš byt, respektive úložný prostor ve vašem bytě, je jednoduše nafukovací. Zjistíte, že i když nová vestavěná skříň je na plochu vlastně stejná, jako byla ta klasická, díky jejímu úspornému a praktickému vnitřnímu funkčnímu řešení se do ní vejde mnohem víc věcí. Navíc nikde nepřekáží. Nemůžete o ni zakopnout a urazit si palec, nemusíte se zlobit s nefunkčním zavíráním, kdy nefungují správně panty a její dveře se neustále vyklánějí do prostoru.

Rozvrhněte si vnitřní uspořádání

Podstatné jsou samozřejmě rozměry vestavěné skříně. Možnost nechat si vše vybudovat na míru je ideální příležitostí, jak dokonale využít různé výklenky a niky, které jinak nejsou příliš šikovné, a málokdy do nich pasuje nějaký nábytek. Tady máte ideální možnost tento prostor zakomponovat do celkového řešení úložných prostor v bytě. Doslova tak využijete každý centimetr prostoru a nic nepřijde nazmar. Klidně je možné vybudovat vestavěnou skříň přes celou stěnu a navíc od podlahy až ke stropu. Horní zásuvky u stropu poslouží například na sezónní zboží, ke kterému nepotřebujete mít přístup tak často. Nepodceňujte vnitřní uspořádání skříní. I tady se dá hodně ušetřit místo. Prozkoumejte jaké „vychytávky“ jsou k dispozici, například různé sklopné poličky, stojany, které se dají připevnit na zadní stěnu či boky skříně apod. Rozhodně není od věci si vše dopředu rozkreslit, rozměrově propočítat a promyslet. Nedojde potom k žádnému nepříjemnému překvapení, kdy nečekaně budete muset řešit, že se vám něco nevejde.

satnik

Volte světlý a nadčasový design

Design rozhodně nepodceňuje. Samozřejmě, že je v první řadě důležitá funkčnost, ale nevzhledná, byť velmi prakticky provedená skříň vám rozhodně nezpůsobí takovou radost, jako po všech stránkách dokonalý celek. Potřebujete opticky zvětšit prostor místnosti? Není nic jednoduššího, než si nechat vybudovat zrcadlové dveře. Ty vám sebemenší pokoj zdvojnásobí. Lepší jsou také světlejší barvy, bílá, okrová, nejlépe také lesklý povrch. Tyto typy odrážejí světlo a prosvěcují celou místnost. Nebojte se ani barev, pokud je místnost nějak laděna. Respektujte ale celkový vzhled. Při výběru designu sázejte spíš na nadčasovost, přírodní světlé provedení.

Extravagance, kterou můžete sundat

Pokud si vyberete nějakou tmavou extravaganci, může se vám po nějaké době stát, že vás přestane bavit a co pak s ní. Nejlepší je proto zvolit univerzálnější řešení, které přežije i změnu interiéru a skamarádí se i s jinou výmalbou a výzdobou místnosti. Chcete-li skříň občas nějak obměnit, vyberte si slupovací polepy, které budete moci kdykoli z dveří stáhnout, aniž by došlo k poškození podkladu. Můžete si potom něco nalepit a v okamžiku, kdy dostanete chuť na něco jiného vše jednoduše stáhnout. Volte plně výsuvné šuplíky se zavíráním s dotahem. Díky nim půjdou zásuvky otevírat a zavírat hladce. Nebude hrozit situace, kdy vám plně naložený šuplík spadne při neobratné manipulaci na nohu. Zavírání s dotahem potom zajistí, že si nepřiskřípnete prsty.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  ,

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..