Nevíte si rady se špinavým kobercem?

I přestože je nabídka podlahových krytin v současnosti velmi pestrá a nabízí hned několik materiálů a různých technologií pokládky a stále jsou vyvíjeny nové druhy, majitelům pražských bytů nejvíce vyhovuje podlaha, která je považována za tradiční – koberec. Koberce si i přes velkou konkurenci drží velkou popularitu a zejména v bytech patří k nejžádanějším. Jenže se také řadí mezi podlahové krytiny, které se snadno zašpiní, rychleji opotřebují a velmi složitě čistí. Také si nevíte rady, jak si poradit se špinavým kobercem?


Vyzkoušeli jste snad všechno a stále bez výsledku?

Pokud byste chtěli vědět více informací o tom, proč jsou koberce stále tak populární i pro moderní domácnosti, můžete navštívit tento článek. My se detailněji zaměříme na to, jak si poradit se špinavými koberci. Koberce jsou na zašpinění velmi náchylné. Skvrny od jídla, mastnoty i od pití se velmi rychle dostanou do struktury materiálu a vytvoří nevzhlednou skvrnu. Do struktury materiálu se také usazuje stále větší množství prachu, koberce tak šednou a ztrácí svůj původní jas. Klasickými vysavači hluboko usazený prach z koberců nedostanete. Ruční čističe jsou určené pro menší skvrny, nikoliv na celoplošné čištění. Jaký způsob tedy zvolit?

 uklid-plecity_cz

Zavolejte si profesionály

I v případě velmi zašlého a zašpiněného koberce není nutné myslet hned na nejhorší variantu, kterou je výměna koberce. V případě, že koberec není propálen nebo jinak radikálně poškozen, jej v drtivé většině případů ještě lze vyčistit. Pokud jste nezvládli vyčistit koberec vlastními silami, je čas svěřit tuto činnost specialistům na čištění a čalounění koberců.

uklid-plecity_cz

Správná technika dokáže divy

Uvidíte, že průmyslové stroje na čištění koberců mají mnohem větší účinnost a schopnost, z koberců odstranit veškerý prach, nečistoty i skvrny. Právě kombinace kvalitní techniky, odborných znalostí a čističů je zárukou toho, že koberce ve vašem interiéru znovu omládnou o několik let. Na území našeho hlavního města je takovým specialistou společnost David Plecitý, která nabízí úklidové služby a čištění koberců Praha 4, ale i v ostatních městských a příměstských částech Prahy.

Označení:  , ,

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..