Není polštář jako polštář

Jste zvyklí, že polštář máte jedině pod hlavou během spánku? Nebo, že se o něj opřete na gauči, když se díváte večer na oblíbený seriál s nohama na stolečku? Ano, to jsou nejčastější a nejběžnější využití polštáře, avšak tento „výmysl“ má i mnoho jiných praktických využití.

 

 

Malý byt, malý pokoj, velké řešení

Mnohokrát se stává, že hlavně mladí lidé, kteří se těší z toho, že konečně bydlí ve vlastním, nemají dostatek financí na množství kusů nábytku. Přijde k vám návštěva a vy nemáte 6-místný gauč a sezení na židlích u stolu není až tak pohodlné. Se stejným problémem se setkávají také lidé v 1-pokojových bytech, či garsonkách, ve kterých je málo prostoru a do kterých by se již gauč prostě nevešel. Řešením této situace je obyčejně neobyčejný polštář.

polštář

polštář

polštář

Relaxační polštář se dá použít nejen jako společník při osamělých zimních večerech, ale také jako jakási opěrka, která slouží pro pohodlné sezení například při kávě, knize nebo oblíbeném seriálu. Dá se přikrýt dekou a hned máte z obyčejné postele pohodlný gauč, který s obměnou deky může obměnit i vzhled celé místnosti. Přihodit pár menších polštářů a relax je zaručen.

okno

Koutek pro sebe

V každém pokoji se najde místo, které vypadá být úplně obyčejné a nevyužité. Řeknete si, že na zemi byste určitě neseděli, vždyť nač máte pohovku či gauč. Ale proč ne? Stačí opět použít relaxační polštář, který se perfektně hodí do rohů místností a který poslouží nejen jako opěrka, ale i jako termoizolátor. Vystlat si místečko dekou a polštáři a Váš relaxační koutek je na světě. Ideální je místo u okna, protože dokážete plně využít denní světlo i během zachmuřenejších dní a během těch slunečných se nabijete pozitivní náladou. Už jen vzít do ruky knihu, šálek čaje, skripta nebo jen tak pustit hudbu a nechat se unášet pohodou běžného dne.

okno

polštář


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  , ,

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..