Nebankovní půjčky výhodnější bankovních

Banky jsou mnoha lidmi považovány za seriózní peněžní instituce, které dbají na svou dobrou pověst, dodržují pravidla a spravují svěřené finance obezřetně. Proto i důsledně posuzují všechny žádosti o půjčky a často po zdlouhavém řízení poskytnout půjčku odmítnou. Opakem bank jsou instituce, které poskytnout úvěr rychle, nezdržují se zbytečnými formalitami, které v konečném důsledku negarantují bonitu klienta a také nepůjčují peníze vkladatelů. Stejně ale jsou pod přísnou kontrolou státních orgánů a mnohé z nich se vyprofilovali jako „prémiové“ finanční instituce, u kterých půjčit si neznamená problémy, ale další rozvoj vašeho podnikání nebo vylepšení svého bydlení.

V konečném důsledku si stejně tak půjčíte peníze v některé z bank, jako od Home Credit, Cetelem, ale i menších firem jako je ACEMA nebo Zaplo. Bez rizika na vaší straně a často rychleji a vlastně i levněji. Nákup nové lednice s mrazákem ušetří hodně elektřiny proti staré lednici a rychle vyřízená půjčka zkrátí čas, po který vám starý spotřebič žere nervy i peníze.

Rychlost půjčky je důležitá

Když potřebujete peníze, většinou vás tlačí čas. Vedle práce a věnování se rodině ještě někam chodit a získávat souhlas s vaším plánem? Nebankovní společnosti vyvinuly systémy, které díky využití moderní technologie a internetu šetří čas svůj i váš a dovedou rozhodnout o půjčce velmi rychle. V rychlosti vyplácení předčí banky a tím rychlá online půjčka vám dovolí chopit se příležitosti a nepropásnou vhodný čas na nákup nebo investici.

Podnikání nejlépe rozjedete s výhodnou půjčkou

Banky svým zdlouhavým rozhodovacím procesem odradí nejednoho člověka od realizace výborného nápadu. Půjčka pro začínající podnikatele vám dovolí začít podnikat ze svého bytu. Svůj projekt tak spustíte rychleji, než se objeví na trhu konkurence se stejným projektem a nepřijdete tak s o svou konkurenční výhodu: Nápad a rychlost jeho realizace.

Žádná byrokracie – žádná potvrzení

Rychlost poskytnutí nebankovní půjčky je umožněna i skutečností, že mnoho nebankovních institucí nevyžaduje od svých klientů žádná doložení příjmů. To je výhoda například v situaci, kdy jste opustili své dosavadní zaměstnání a rozjíždíte svůj podnikatelský záměr. V takové situaci v řade bank prostě nepochodíte. Stejně tak jako živnostník, který dovede optimalizovat své příjmy a náklady, nemusí mít obavy z ohrožení rozšiřovaní své dílny jenom pro chybějící papír. Když jste přesvědčeni o úspěchu svého konceptu podnikání, tak vám půjčka bez doložení příjmu nebude stát v cestě.

Chcete ušetřit na vytápění a rekonstruovat svůj byt nebo měnit okna? Přišli jste o stálé zaměstnání a z „melouchu“ hodláte vybudovat seriózní živnost? Rádi byste vyměnili staré a neefektivní elektrospotřebiče za moderní a úsporné a ušetřili tak za elektřinu? Pokud jste si vše dobře spočítali, nic vám nebrání vzít si výhodnou půjčku a své plány zrealizovat.

Označení:  ,

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..