Nábytek do bytu díky slevám ještě levněji

Zařizování interiéru v novém bytě je pro většinu lidí činností příjemnou. Máte nové prostory a je jen na vás, jak si je dotvoříte k obrazu svému. Můžete skvěle uplatnit svou kreativitu a tvůrčího ducha a nejste omezeni prakticky ničím, pokud tedy nebereme v potaz rozměry bytu. Na druhou stranu, i v případě, kdy máte menší byt, je jeho zařízení často o to větší výzvou. Do menších prostor lze totiž naprojektovat netradiční a neokoukaná řešení, která budete mít doma jen vy.

Zařizování dle vašich představ

Máte-li atypické prostory, je vhodné si do nich nechat navrhnout nábytek na míru. Váš byt tím okamžitě dostane zcela jiný šmrnc. Je to hlavně také skvělá zábava řešit co a jak kde bude umístěno, vyměřovat, vyhýbat se možným ergonomickým úskalím atd. Však kdo někdy zařizoval byt nebo rekonstruoval dům, tak to moc dobře zná. Také právě rekonstrukce, ať již domu či bytu, je příležitostí pro nové uspořádání místností. Vybourají se příčky, jiné se zase vytvoří z dnes velmi levných OSB desek na konstrukci z profilů a hned je celkový dojem z prostoru naprosto jiný. Je to doslova jako přijít k někomu cizímu na návštěvu.

Když je třeba se trochu krotit

Zařizováni bytu na míru je samozřejmě hezká věc, ale také docela hezky leze do peněz. Ono taková moderní kuchyňská linka na míru ve dnes populárním bílém lesku vás může stát úplně bez problémů přes 100 tisíc, a to ještě nebude kdoví jak velká. Přitom linku stejných rozměrů ale typovou, kterou zakoupíte v libovolném nábytku, pořídíte násobně levněji. Stejně tak když si necháte vyrobit na míru třeba stolek pod TV, tak za něj dáte kolem 8000 Kč, přitom v řetězcích s nábytkem se takové stolky prodávají od nějakých 1500 Kč. Je to věčné dilema mezi:

  • cenou
  • maximální individualizací

Stojí tedy za zvážení, zda se vám takové investice vyplatí a zda na ně máte finance. Ono si člověk řekne, že se to dá, když se na ty ceny dívá takto jednotlivě, ale nakonec se to vždy slušně nasbírá. Proto můžete využít velkých řetězců jako je populární Sconto nábytek, kde najdete spoustu vybavení pro vaši zbrusu novou domácnost za nesrovnatelně nižší ceny. Pokud při tom ještě využijete slevových kupónů, tak se dostanete často na ještě lepší ceny, než jsou obvykle typické pro běžné slevové akce a akční zboží z letáku v daných obchodech. Je však třeba pamatovat také na to, že:

  • slevové kupóny nelze často uplatnit na zboží v akci
  • zásoby zboží, na které je kupón nebo akce, jsou omezené

Když je třeba tlačit na pilu

Vyčerpala vás rekonstrukce nebo nákup nového bytu finančně natolik, že se z toho bude rozpočet domácnosti ještě nějakou dobu vzpamatovávat? Potom vás jistě zaujmou akce a slevové kupóny na ten nejlevnější nábytek na trhu. Není žádná ostuda, že si koupíte něco levného, když momentálně nejsou peníze a příjmy také nejsou valné. Nebo sice finance jsou, ale spolykají je jiné priority. Prostor pro nákup lepšího vybavení se v budoucnu jistě naskytne a rozhodně jde o lepší variantu než se zbytečně třeba zadlužit na věci, které nutně nepotřebujete a na které reálně v danou chvíli nemáte.

Ráj vašich levných nákupů

Na českém trhu působí velké množství nábytkářských řetězců. Nedá se říci, že v některém z nich koupíte lepší nebo kvalitnější zboží než jinde, protože je to vždy individuální dle daného dodavatele, od kterého ten který kus nábytku je. Rozdílná je tak spíše nabídka, kdy Sconto nabízí nějaký sortiment a jiný z řetězců má zboží zase trochu jiné. Ve všech každopádně můžete využít velkého množství slevových akcí i speciálních slevových kupónů, které vám nabídnou ty nejvýhodnější ceny. Je však třeba také střízlivě porovnávat, která akce je opravdu akcí a která je jen na oko. Je to ostatně běžně známá praktika, kdy přeškrtnutá cena na cenovce je částka, kterou zboží nikdy nestálo a „akční cena“ je vlastně cena úplně normální.

Označení:  

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..