Moderní koberce do moderního bytu

Když se řekne „koberec“, někdo si představí kancelářské prostory, pro jiného je to připomínka bytu jeho rodičů a jinému to evokuje starý panelák s kovralem v každém pokoji. Koberce mají své místo v bytech i dnes a nemusí se vždy jednat jen o zařízení ve stylu retro.

Koberce v sobě kombinují funkci tepelné izolace podlahy a estetickou funkci. Celoplošné koberce, pokrývající celou, možná nevzhlednou, podlahu v místnosti i pod skříněmi dnes už asi nenajdeme v žádném moderním bytě. I starší panelové byty procházejí rekonstrukcí a podlahové krytiny respektují určení každé místnosti i vkus majitelů bytů. Kvalitní a krásnou podlahu je škoda schovávat. A i tepelně izolační vlastnosti moderních podlah reflektují současná ekonomická kriteria. Na koberci tak zůstává dotvořit atmosféru pokoje a naznačit vkus majitele bytu.

Moderní kusové koberce poslouží i jako oddělovače funkčních prostorů v rámci jedné místnosti. Máte řekněme velký obývák, ale nepořádáte velká setkání přátel? V jednom rohu si pod malý stolek s pohodlným křesílkem položte krásný kusový koberec a rázem tak vytvoříte čtenářský koutek. Nezáleží, jestli čtete raději objemné knihy nebo si pravidelně listujete oblíbeným hobby magazínem. Spolu se stojací lampou vytvoříte v rámci jednoho pokoje oddělený koutek i bez velké oddělovací policové stěny. A u sedací soupravy a konferenčního stolku ohraničíte dalším kobercem společenskou část obývacího pokoje.

gabbeh

Současné moderní koberce najdou své uplatnění v dětském a studentském pokoji. Mladí lidé rádi sedávají na zemi nejen při hře, ale i při studiu. Pohodlný a teplý koberec z přírodních materiálů jim poskytne komfort a ochrání před chladem od podlahy a svým pestrým dekorem zdůrazní vkus moderního mladého člověka.

Moderní koberce mají i dnes rozhodně své místo v moderní domácnosti. Vyberte si svůj vzor a svůj rozměr a užívejte si pohodlí i exotiku v jednom.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..