Měli bychom vymalovat

Po návratu z dovolené (pro nás děti ještě z prázdnin) u babičky na Vysočině jsme s obavou očekávali tuto větu, kterou pronesla maminka při pohledu na zdi některé z místností našeho bytu. Tenkrát se u nás topilo uhlím v kamnech, takže o prach nebylo nouze. A tím začala u nás neskutečná anabáze. Naštěstí dnes je to vše o hodně jednoduší a i zábavnější.

Tehdy před léty to znamenalo vystěhovat všechen nábytek z pokoje, posypat parkety pilinami a štětkou natřít nejdříve na bílo všechny zdi, pak namíchat ten správný odstín maminkou vybrané barvy jako podklad a na závěr opět namíchat barvu a opatrně nanést válečkem vybraný vzorek. Nakonec nás čekalo ještě uklízení a stěhování všeho nábytku zpět.

Kromě toho, že dnes existují zakrývací folie a nábytek stačí odtáhnout do středu místnosti, na vzorované válečky na zdi si vzpomene málokdo. Dokonce i barvu na zeď dnes koupíme v odstínu, který se vám líbí a můžete se spolehnout, že celá zeď bude mít stejnou barvu, i když použijete dvě balení. A na nabarvený povrch nalepíte samolepky na zeď a váš jedinečný pokoj je hotov. Nejenom, že je to vše mnohem dříve hotovo, dokonce to i mnohem líp vypadá.

kuchar

Ani v kuchyni se už dnes netopí uhlím ve sporáku, i když se možná maluje stejně často. Jen důvodem už není tmavo v koutech od prachu, jen prostá touha po změně. Aby ne, když samolepky dovolují změny nálady v místnostech téměř bez práce. Dokonce ani nanášet barvu na zdi nemusíte pokaždé, když toužíte po inovaci vzhledu. Samolepky do kuchyně jednoduše vyměníte za aktuální vzor.

A tak v dnešní době, když maminka při pohledu na zeď v pokoji pronese: „Měli bychom vymalovat“, nemusí to znamenat dřinu pro celou rodinu. Naopak, pomocí samolepek to může představovat příjemnou zábavu a oživení vašeho bydlení. Vyzkoušejte, uvidíte!


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..