Malý háj na Praze 10: Velký ráj pro milovníky aktivní relaxace

Mimopražští si v souvislosti s bydlením v Praze představí centrum a v něm ulice plné lidí a aut. A zeleň? Ta snad v metropoli ani není… Podobné představy jsou samozřejmě úplně mimo, Praha je hlavním městem se vším všudy – a přirozeně nechybí ani lokality, které jsou charakteristické úplně jinou atmosférou. Ačkoliv jsou od rušného centra vzdušnou čarou poměrně blízko, rezidentům nabízí klid a pohodu. K takovým místům patří i bytový projekt Malý Háj mezi Štěrboholy a Dolními Měcholupy.

Za byty v Praze 10 stojí známý český developer Finep. Okolí projektu Malý Háj je jako stvořené k aktivnímu trávení volného času i relaxaci. Nedávno zde vyrostl moderní sportovní areál s víceúčelovou sportovní halou, uměle zatravněným hřištěm a antukovými tenisovými kurty. Příznivci cyklistiky zase ocení novou cyklostezku a milovníci golfu nedaleký Golf Hostivař (cca 10 minut jízdy autem).

 

 

Volný čas lze trávit také v okolní přírodě – například procházkami, jízdou na bruslích či rybařením v přírodním parku Hrušov.

Bytový projekt Malý háj však nevznikl uprostřed ničeho. Developer si je vědom, že lidé netráví veškerý volný čas pouze v přírodě, a proto novostavby v Praze 10 zasadil do prostředí s dobrou občanskou vybaveností. V těsné blízkosti bylo postaveno nákupní centrum Retail Park Štěrboholy a mnoho dalších obchodů v nedalekém nákupním centru Europark Štěrboholy. Mateřská a základní škola se pak nachází jak ve Štěrboholech, tak v Dolních Měcholupech. Dopravní spojení s centrem metropole zajišťuje MHD (zastávka je pouhých několik desítek metrů od bytovek).

Seznam dostupných bytů a další informace o projektu Malý Háj a dalších novostavbách od Finepu najdete na www.finep.cz.

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..