Kvalitní fotopast nemusí být drahá. Jaký model si vybrat?

Fotopasti ScoutGuard MG984G-36M a nová BG310-M se těší velké oblibě mezi jejími uživatelemi. Jedná se totiž o moderní modely, které navíc nejsou nijak drahé. V čem přesně spočívají jejich výhody? Na to jsme se zaměřili v dnešním článku.
 

Dostupná cena, podpora cloudu

Obě fotopasti mají společných několik věcí. V prvé řadě je to rozhodně příznivá cena, díky čemuž se jedná o dostupná zařízení prakticky pro všechny. Přístroje dosahují nejlepší citlivosti na trhu a pořizují mimořádně kvalitní denní i noční snímky.

 

Navíc jsou vybaveny bezplatnou cloudovou službou Molnus, díky které je prohlížení fotografií jednoduché a mimořádně přehledné. Samotné nastavení je intuitivní a poradíte si s ním během chviličky.

ScoutGuard MG984G-36mHD vás překvapí svým výkonem

Fotopast ScoutGuard MG984G-36mHD hravě překoná i mnohé konkurenční přístroje s vyšší cenou. Pořídíte ji přitom za cenu pohybující se kolem 7 500 Kč a těšit se můžete na řadu nejmodernějších technologií.

 

Fotopast disponuje detekční vzdáleností o velikosti 25 metrů a rozlišením snímače o velikosti 14 Mpx. Zařízení má 4G LTE modem, který podporuje cloudové úložiště, a interpolovaně dokáže fotit v rozlišení 36 MPx.

BolyGuard BG310-M: skvělý výkon, perfektní cena

Poměrně nová fotopast BolyGuard BG310-M nabízí opravdu nevšední výkon. Dodává se společně se solárním panelem, dobíjecími Li-Ion akumulátory a 32GB SD kartou.

 

Charakterizuje ji i celá řada dalších parametrů, například v podobě detekční vzdálenosti 20 metrů a 3MPx rozlišení snímače. Samozřejmostí je poté podpora 4G LTE modemu s cloudovým úložištěm.

Více informací ze světa fotopastí najdete na www.eshop-fotopasti.cz.

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..