Kuchyňské vybavení – na co nesmíte zapomenout

Stěhujete se poprvé do vlastního bytu nebo si zařizujete novou kuchyň? Víte co všechno budete potřebovat? Poradíme vám, jaké věci jsou nejdůležitější, a naopak na jaké věci nemusíte spěchat. V kuchyni trávíte nějaký čas každý den, proto je důležité, abyste zde našli, vše co potřebujete. Jakmile vám něco důležitého bude chybět, strávíte další hodinu tím, že budete vymýšlet, jak to nahradit. Proč se ale zbytečně zdržovat, když si můžete vše nachystat dopředu?

Základem je nádobí

Potřebujete přeci v něčem vařit. Nutností jsou alespoň tři velikosti hrnců. První by měl být malinký, ve kterém můžete například rozpustit máslo. Další by měl být střední cca na 2 – 3 litry. Poslední bude velký hrnec, ve které můžete vařit větší množství jídla. K hrncům můžeme přiřadit i pánev. Je potřeba mít doma alespoň jednu kvalitní pánev.

K vaření budete dále potřebovat vařečky, obracečky, naběračky a také kvalitní prkénko na krájení. V mnoha případech se neobejdete ani bez struhadla, válu a válečku. Jestliže rádi pečete, určitě si pořiďte plechy a dortové formy.

Sety nádobí

Potřebujme také z něčeho jíst a pít. Proto si pořiďte pár skleniček, hrníčku a talířů různých velikostí. Nesmíte zapomenout na příbor a kvalitní nože. Budete také potřebovat misky, tácy a vínové skleničky. Chybět by vám také neměly skleničky na whisky a šampus.

Elektronika nesmí chybět

Základem je varná konvice. Ta vám ušetří spoustu času. Dále pak klasický a tyčový mixér, mikrovlnná trouba, kuchyňský robot a fritéza. Spousta lidí se neobejde ani bez parního hrnce, odšťavňovače a pekárny na chleba. Pokud máte rádi kafé pořiďte si kávovar, který vám ulehčí práci. Jestliže jste zvyklí na myčku na nádobí, neváhejte si ji pořídit.

Ostatní věci

Může se vám hodit palička a mlýnek na maso, tlakový hrnec, cedník, síto, lis na česnek a šlehač. Pořiďte si ještě kráječ na vejce, pečící papír a dózy na koření.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..