kosmetický stolek

Kosmetické stolečky: Dívčí zákoutí stvořená pro krášlení

Malé slečny milují hru na dospělé dámy se vším, co k tomu patří. Rády se v tajnosti oblékají do maminčiných nejlepších šatů. Kradou mamince z koupelny malovátka, aby si vyzkoušely, jaký odstín rtěnky jim bude slušet nejlépe. Opatrnými tahy malých ručiček si nanášejí maskaru.

Nechcete-li, aby vám vaše milovaná princeznička neustále sahala do šminek a vypatlala na svoji proříznutou pusinku polovinu té drahé rtěnky, kterou jste si nedávno koupila, pořiďte jí sadu holčičích malovátek. Vaší slečně potom bude chybět k dokonalé péči o krásu už jen jediné, kosmetický stoleček, u kterého by si mohla rtěnky, řasenky i oční stíny vyzkoušet. Proto vám nabízíme kosmetické stolečky, které uspokojí i ty nejnáročnější požadavky malých dam.

Elegantní bílý design

Na http://kuchynky-hracky.cz máte na výběr tři modely, které se liší svojí podobou i cenou. Prvním z nich je kosmetický stolek MEDIUM Kidkraft za 3990 Kč. Je vyrobený z masivního dřeva a potěší vás jednoduchým, ale elegantním bílým designem. Zrcadlo je vyrobené z bezpečného plexiskla, takže se nemusíte bát o dívčino zdraví ani ve chvíli, kdy dojde k nepříjemné nehodě a následnému rozbití. Stolek Medium Kidkraft má velkou zásuvku a dvě malé poličky na stranách, takže se sem vaší malé parádnici vejde celá její výbava. Aby se mohla šlechtit opravdu v klidu a soustředěně, dostane ke stolečku i malou stoličku.

Korunka pro princezny

Druhý model stolečku PRINCESS Kidkraft, vyrobený´z kvalitních dřevěných kompozitních materiálů a provedený v jemně růžové barvě, pořídíte za 4390 Kč. Udělá radost náročným princeznám, které ocení veliké zrcadlo zdobené korunkou. Díky této ozdobě se budou cítit skutečně jako v pohádce.

Luxus určený náročným

Slečnám, před jejichž vysokými nároky a kritickým zrakem hned tak nějaká hračka pro holky neobstojí, nabízíme kosmetický stolek DELUXE Kidkraft v elegantní bílé barvě za 4990 Kč. Kromě velkého zrcadla se budou moci zhlížet i ve dvou menších bočních nastavitelných zrcadlech, takže jim neunikne ani jediná piha na kráse.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  , ,

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..