Když mládež vyletí z hnízda

Když se nám narodí děti, přizpůsobíme jim celý svůj život. Kvůli dětem hledáme větší byt, lepší lokalitu, více placenou práci. Sportovní auto vyměníme za rodinné a i zařízení bytu je přizpůsobeno tomu, aby se děti cítily bezpečně a měli vše, co potřebují. Často i na náš úkor. A když děti vyrostou a pořídí si své bydlení, je konečně čas zařídit si svůj byt po svém.
 

Dětský pokoj můžete proměnit na svou pracovnu a budete mít prostor pro své koníčky. Pokud se věnujete květům, je z nyní nevyužívané dětského pokoje skvělá „zimní zahrada“. Nebo jen místnost, kde odložíte prádlo a kde ho můžete žehlit, aniž jste se roztahovaly se žehlicím prknem v obývacím pokoji. Sedací souprava si jistě pamatuje, co všechno vyvedly děti na ní a také nejednu skvrnu, kterou jste po nich čistili. Není čas vyměnit ji za novou a hlavně moderní? Sedací soupravy za těch dvacet let prošly bouřlivým vývojem a změnil se nejen design, ale zejména používané materiály. A teď si ji vybíráte opravdu už jen pro sebe a své pohodlí.

domov

Dětské ruce a zejména dětská chodítka či později větší hračky zanechají v bytě své stopy. Další nábytek, který nám to připomíná, jsou obývací stěny. A po odstěhování se dětí do své nové rodiny v nich zůstávají prázdná místa. Vyměňte mohutnou stěnu za moderní a vzdušnou a hned budete mít pocit, že máte v obýváku více místa. Například na nový obraz nebo fotografii na plátně z vaší dovolené.

stěna

Dalším prvkem, který projde radikálním vyprázdněním po opuštění mládeže rodného hnízda, jsou šatní skříně. Postupem času, jak děti rostly, stále jsme dokupovali další a další nábytek, nové a větší skříně. Nemáte pocit, že ten váš byt nějak zastavěný? Že jste si ho jinak představovali, když jste zakládali rodinu? Právě teď je ten čas jej opět otevřít a provzdušnit. Starý a opotřebovaný nábytek vyměňte za nový a odpovídající vašim představám a nárokům. Za svou péči, kterou jste věnovali svým dětem, dokud vyrostli, si to určitě zasloužíte.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  , ,

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..