Kde všude můžeme využívat párty stan?

Ochrana před deštěm, před větrem, ale i před dalšími rozmary počasí. To je na venkovních akcích to hlavní, čeho jako pořadatelé chceme dosáhnout. Řešením v současné době může být takzvaný zahradní stan. Nenechme se zmást názvem, jelikož zahrada určitě není jediným místem, kde ho chce využít. Na druhou stranu je pravdou, že právě zahrada je pro párty stany nejznámějším místem. Kupujeme si je proto, abychom zajistili potřebná zázemí pro všechny naše příbuzné, známé a kamarády.

Festivaly

I zde nacházejí party stany své uplatnění. Je sice pravdou, že na těch největších akcích jsou používána profesionální a rozsáhlá řešení, ale na menších hudebních akcích klasický párty stan své uplatnění skutečně najde. Ostatně i proto, že dnešní párty stany – prodej jednotlivých variant počítá s rozměrovými dispozicemi nejenom v podobě známého rozměru 3×3 metrů, ale výjimkou nejsou třeba ani rozměry 3×9 metrů. A takový zahradní stan, pokud ho spojíme s dalším, již poskytne velmi dobré zázemí.

partystan

Kulturní akce pod širým nebem

I na nich mohou velmi dobře posloužit. Ideálně různým vystupujícím, jelikož pomocí nich lze snadno vytvořit provizorní, ale přitom dostatečně velké a před deštěm chráněné pódium. I proto dnes zahradní párty stan vidíme třeba na celé řadě akcí, které pořádají města na svých náměstích. Jsou zkrátka řešením, které je jednoduché a zároveň finančně výhodné, jelikož prodej párty stanů je dnes spojen s neustále se snižujícími cenami. A to je pro spotřebitele dobře.

Gastronomické a jiné události

Vaření je dnes stále oblíbenější činností a tak pořadatelé a majitelé restaurací pořádají po celé republice různé gastrofestivaly a ochutnávky jídel. I zde zahradní stany a altány své uplatnění najdou. Nabídnou lidem místo, kde se mohou v klidu posadit a dokonale si vychutnat onen naservírovaný pokrm. Stát na větru a dešti totiž není ten okamžik, který by s gastronomickým zážitkem skutečně souvisel. Až tedy na podobnou akci půjdete, vzpomeňte si, proč zde zahradní stan je.

Dětské tábory nebo kempy

Zázemí pro táborníky, ale i milovníky trávení dovolené v přírodě nemusí mít vždy podobu zděných staveb. I zde se hodí vsadit na zahradní párty stany, které splní dokonale svůj účel. Právě v takových situacích se navíc může dokonale ukázat jejich kvalita. I když vyhledávaným sortimentem je například nůžkový stan 3×3, neznamená to, že by neodolaly větru nebo dešti, a to jak svou konstrukcí, tak samozřejmě i kvalitou plachty. Promočeným táborníkům tak mohou nabídnout suché místo, kde lze bez problémů trávit čas.

Tunningové a jiné srazy

I na těchto místech se setkáváme s tím, že zahradní party stany vidíme na každém kroku. Nejenom, že je mohou mít samotní prodejci, nebo slouží jako zázemí pro návštěvníky. Velmi často je mají rozloženy i samotní majitelé aut. Oblíbené nepromokavé párty stany velké jim totiž poslouží i jako improvizovaná garáž právě pro jejich plechového miláčka. A to v případě, kdy ho nechtějí vystavovat nepříznivému počasí a přitom ho chtějí ukázat lidem i včetně zavazadlového prostoru i motoru pod kapotou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..