Jak vybrat stavební firmu?

Řešíte nové bydlení? Tento krok patří k nejdůležitějším v životě, je proto nutné rozhodnout správně a dobře si rozmyslet své požadavky a představy. Rovněž je třeba vybrat správnou firmu, která vám pomůže vaše nové bydlení zrealizovat. Kvalitní stavební firma vám totiž ušetří nejen starosti, ale také čas a ve výsledku i finance.

Váš rozpočet zvládne jen tak tak pokrýt všechny náklady na stavbu nebo rekonstrukci? I v takovém případě je třeba výběr stavební firmy Praha nestavět jen na ceně. Nejnižší cenové nabídky vám totiž mohou momentálně peníze ušetřit, ale z dlouhodobého hlediska spíše proděláte. Nekvalitně odvedené práce totiž dříve či později přinesou nutnost opravy.

Při volbě spolupráce s specializovanou firmou se informujte o pečlivosti odvedených prací, dodržení termínů a smluvních podmínek.

Bez referencí to nepůjde

Doporučujeme si o konkrétní společnosti najít nějaké reference a hodnocení, ideálně od známých, nebo jestli má firma webovou prezentaci, tak si přečtěte reference tam.

Spokojenost ostatních zákazníků je známka solidnosti.

Dobrým krokem je také obejití si staveb, které měla daná firma na starosti. Prohlédnutím jejích zakázek získáte nejlepší představu o tom, jak jsou práce odváděné, popřípadě se můžete zeptat na nějaké bližší informace.

Smluvní podmínky

Rozhodnete-li se pro vytvoření bydlení na klíč, pak trvejte na tom, že všechny odváděné práce, dodávky a reklamace odpovídá vybraná firma. Písemně vše stvrďte, předejdete tím následnému dohadování, nebo soudnímu řízení.

dlazdice

Obkladačské práce Praha, stavební dodávky, případné reklamace, vše musí být smluvně stvrzené!

Záruka na práci

Důležitá je rovněž i záruka na odvedené práce. Zákon stanovuje, že má stavební společnost povinnost poskytnout 3letou záruku. Ovšem, jelikož ve stavebnictví funguje konkurence stejně dobře jako v jiných oblastech, i zde se díky boji o zákazníky setkáte s výhodami, třeba prodlouženou zárukou. Což můžete brát nejen jako marketingový tah, nýbrž i důkaz kvality a solidnosti.Označení:  ,

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..