Jak vybavit balkón v paneláku

Bydlíte v paneláku a máte malý balkón? Nevíte co s ním? Poradíme vám, jak si ho zařídit, aby vypadal útulně. Každý má rád něco jiného, proto je důležité, zaměřit se v první řadě na sebe. Máte rádi květiny? Určitě nebude problém dostat je na balkón. Jestliže máte rádi letní posezení venku, můžete ho mít na svém balkóně. Bude sice malinké, ale i to postačí, abyste vyšli na chvíli na vzduch. Z malého panelákového balkónu si můžete také udělat relaxační místo. Zde pak budete chodit odpočívat a čerpat novou energii.

Útulná místnost na odpočinek

Jestliže rádi relaxujete, určitě budete rádi za nové místo, kde si můžete dopřát svůj odpočinek. Pokud máte balkón, který lze zavřít pomocí skel a uchránit jej tak před deštěm, pořiďte si kobereček. S koberečkem můžete na balkóně trávit čas i v zimě. Dále si zde pořiďte malé, ale pohodlné křeslo. Do něj si můžete dát i polštářek, díky kterému budete mít ještě větší pohodlí. Následně si zde můžete postavit malý, ale jednoduchý stolek, na který si odložíte kafe či jiné pití a svačinu. Balkón si dozdobte různými dekoracemi dle vašeho vkusu.

Máte doma králíčka?

Pokud máte králíka jako domácího mazlíčka, udělejte radost i jemu. Balkón zespoda zadělejte deskami či něčím jiným, aby domácí zvířátka nemohla vypadnout ven. Naneste určitou vrstvu hlíny a zasaďte trávu. Jakmile vám tráva vyroste, nemusíte se o ní starat. Postarají se o ní vaši králíci. Můžete jim tam také přidat nějakou hračku, aby se nenudili.

Zahrada na balkóně

Milovníci květin určitě uznají, že na balkón zkrátka rostliny patří. Zasaďte si zde proto kytky, které se líbí právě vám. Koneckonců je to váš balkón a vy zde budete trávit váš čas. Můžete si zde na jaře zasadit klidně i nějakou zeleninu. Například rajčata a papriky. Určitě budete rádi, až si na konci léta budete moci donést domácí rajčata přímo z balkónu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  ,

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..