Jak si vybavit koupelnu?

Koupelna je místnost, kterou využíváme každý den. Není den, kdy bychom do ní nešli. Pokud si zařizujete novou koupelnu, tak na nic nesmíte zapomenout. Je rozdíl zda v daném bytě žijí muži, ženy, děti či všichni najednou. Každý má své požadavky. Pokud jste rodina, musíte je skloubit dohromady. Nebude-li někdo mít své potřebné věci v koupelně, protože na ně nezbylo místo, bude nucen si je donášet z jiné místnosti. Uznejte, že to není nejideálnější a zabere vám to jednou tolik času. Mějte tedy vše pohromadě. Ukážeme vám, na co nezapomenout.

Základní vybavení vaší koupelny

Základní vybavení znamená to, že nesmí v koupelně za žádnou cenu chybět. Pokud se stane, že nějaká z těchto věcí ve vaší koupelně není, může vám to komplikovat život. Začneme u vany či sprchového koutu. To vybírejte podle velikosti koupelny. Jestliže máte málo místa, zvolte sprchový kout. Pokud máte malé děti, bude se vám více hodit vana. Další základní vybavení je umyvadlo. Pokud máte spojenou toaletu s koupelnou, jistě nesmí chybět ani záchod.

Další vybavení je však na vás, do své koupelny si můžete pořídit zrcadlo, skříňku a pračku. Záležet bude na tom, kolik věcí máte a jaké jsou vaše požadavky. Nechávat zde můžete i lékárničku na první pomoc.

Z pohledu muže

Muži nejsou na vybavení koupelny tak nároční. Jde jim o to, aby měli kam dát své sprchové gely a šampony. Následně zubní kartáček a pár potřebných věcí na holení. Někteří muži jsou náročnější a musí mít prostor na gel do vlasů či několik druhů voňavek.

Ženy a jejich koupelnové vybavení

U žen už to nebude tak jednoduché. Musí mít dostatek prostoru na kosmetiku, fén, žehličku na vlasy či kulmu. Na sprchování toho také potřebují více, jako například kondicionér, intimní hygienu či masku na vlasy. Schovávají si zde svoji sadu olejíčků na vlasy, sadu na nehty a nejrůznější krémy. Dále se ženy dívají na koupelnu i z praktického hlediska. Je zapotřebí, aby se zde vešly všechny čisticí přípravky na úklid a prací prášek s aviváží. Mají zde většinou schované i nějaké hadry.

Máte děti?

Jestliže máte malé děti, musíte v koupelně přenechat místo i jim. Děti potřebují pleny, krémy a mnoho dalšího vybavení.

Na závěr

Svou koupelnu si sestavte tak, aby vyhovovala všem. Nejlepší bude, když si přesně stanovíte své místo, aby se vám nepletlo vše dohromady.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..