maso

Jak neobtěžovat sousedy při přípravě řízků

Smažené řízky patří k neojblíbenějším nedělním jídlům. Dá se to zjistit i bez sáhodlouhých výzkumů. Stačí se v neděli dopoledne zaposlouchat ve svém bytě. V každém paneláku někdo klepe maso na řízky. Jak připravit nedělní oběd tak, abychom neobtěžovali sousedy?

Když se někoho zeptáte, jak klepe maso na řízky, dostanete téměř vždy stejnou odpověď. Na destičce na naklepávání masa. A destička? Položená na kuchyňské lince. A to je právě ten důvod, proč všichni vědí, že u vás budou na oběd právě řízky. Dřevěná kuchyňská linka přenáší zvuky do panelů bytu a současně funguje jako ozvučnice.

Pomoc je vcelku jednoduchá. Stačí si při klepání obléci zástěru a sednout si na židli. Na stehna položit utěrku a na ni destičku na klepání masa. Způsobí to dvě věci. Jednak budete na nohou cítit, že už do toho masa bušíte příliš silně, jednak nebude v celém bytě ani v celém domě slyšet, co právě děláte. Ne, že by vám sousedé záviděli, ale možná se dívají zajímavý program v televizi nebo si čtou knihu.

Vzpomeňte si na své pocity, když se činžovním domem ozývá naklepávání řízků 😉


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  ,

4 komentářů ke Jak neobtěžovat sousedy při přípravě řízků

 • johana  napsal:

  To je nebetyčká blbost, to je ze zdravotníckého hlediska naprosto nepřípustné. Otřesy se přenáší na dolní končetiny. Ať si sousedi užijí.

  • redakce  napsal:

   Podle vašeho zdravotnického hlediska by pak nesměli pracovat na ulici dělníci se sbíječkou nebo dusadlem, nebo to jsou jiné vibrace a nevadí končetinám?

 •   napsal:

  Johana má pravdu, je to totální blbost. Abychom nerušili sousedy, tak si večer při sexu vezmu do huby roubík?

  • redakce  napsal:

   Vy nic nemusíte. Stejně tak jako vaši sousedi nemusí brát ohled na vás. Při sexu, klepání řízků nebo broušení parket v neděli v šest ráno a stloukání nové police v jedenáct večer.

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..