I pejsek má chuť na pamlsky

Někteří lidé si občas postěžují, že z různých důvodů musejí žít v paneláku a že to nepovažují za nejlepší řešení. Ovšem i život psa v panelovém bytě není vždy procházkou růžovým sadem. A tak jako si my lidé občas snažíme zpříjemnit život, tak bychom neměli zapomínat zpříjemnit čas od času život i našim čtyřnohým přátelům.

Nejčastěji si psa pořizují důchodci, kterým se stává společníkem dlouhých dnů. Pejsek ale bývá i kamarádem rodin s dětmi, ovšem musí se smířit s tím, že ráno lidé odejdou do práce a do školy a doma zůstává dlouhé hodiny sám. A pokud nechceme, aby si náš pes hrál s polštářem nebo přívodním kabelem ke stolní lampě, měli bychom ho nějak zabavit a potěšit i v době naší nepřítomnosti.

Využít můžeme pamlsky z buvolí kůže nebo dentální pamlsky, které navíc kromě zábavy poskytují našemu pejskovi možnost vyčistit si chrup od posledních zbytků potravy. Pamlsky pro psy můžeme nakoupit i přes internet, jak známé kvalitní zahraniční značky, tak i české pamlsky, a vše často za pěkné ceny.

pejsek

Masové pochoutky nebo snacky dáváme psům i jako odměnu při jejich výcviku. Je důležité, aby pes zvládal základní povely a respektoval nás jako jeh pána. Usnadní nám to jeho venčení a náš pes nebude vnímán jako hrozba pro ostatní lidi, ale jako veselý přítel. A při tom všem, co pes vnímá jako hru, si může ještě pochutnat na skvělé dobrotě.

Ovšem pamlsky pro psy nemusí být vnímány jen jako odměna. Tak jako mnoho lidí si vyjde v neděli odpoledne na procházku a zastaví se v cukrárně na kávu a zákusek, tak stejně můžete udělat radost svému čtyřnohému společníku pamlskem jen tak. Vždyť i u psů může platit, že láska prochází žaludkem. I když vás pejsek vás jistě má rád jen tak, nezištně, ale proč mu neudělat radost, když můžete?


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..