Hezčí bydlení s obrazy

Máte útulně zařízený byt? Pohodlná sedačka, krásný koberec, kompaktní obývací stěna i domácí kino? A co vaše zdi? Stále svítí bělostí? Co tak doplnit ty prázdné plochy něčím krásným a osvěžujícím? Pověste si na zdi obrazy a dotvořte tak atmosféru každé místnosti.

Velké kusy nábytku určují typ místnosti a způsob jejího užívání. No celkový charakter dotvářejí doplňky, mezi které nejčastěji patří keramika, vázy a obrazy. Podle velikosti volné plochy zdi si zvolte jednodílné a vícedílné obrazy na stěnu s námětem blízkém vašemu srdci. Do nových bytů asi dáte přednost moderním obrazům. Pokud si chcete připomenout společné chvíle s rodinou a společné zážitky, vyberte si několik fotografií ve vašem digitálním archivu a nechte si vyrobit vzpomínkové fotky na plátno. Vždy, když se vrátíte domů z práce nebo služební cesty, si připomenete ty chvíle a budete vědět, proč jste spolu.

Pokud nejste příznivcem moderního umění ani nemáte zájem dívat se na vlastní fotografie, zvětšené na stěnách bytu, máme i pro vás řešení, které zaplní prázdná místa na velkých svislých plochách vaší domácnosti. Jsou jimi luxusní dekorace na zeď. Vaše návštěvy zaručeně upoutají dekorace z květin nebo míst. Honí vás věčně čas? Dejte si na stěnu dekoraci s hodinami. Čas na vás vždy počká, už vám nic neujde, i když se podíváme na objekt vašich snů.

home

Stěny vašeho bytu mohou zdobit zajímavé nebo exotická jídla, které jste vždy toužili ochutnat nebo abstrakce, vyjadřující vaši povahu či občasnou náladu. Města, které jste nestihli navštívit nebo auto vašich snů. To vše ručně malované nebo tištěné na kvalitním plátně. Obrazy na stěnu dotvoří váš domov a pestrými barvami pokryjí jinak jednobarevné stěny každého pokoje. Sobě vytvoříte příjemné prostředí a návštěvám příjemné překvapení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..