Havarijní pojištění

Už máte letošní dovolenou naplánovanou? A patříte k těm, kteří poletí k moři nebo k těm, kteří si i cestu na dovolenou užijí a pojedou svým autem? Oba způsoby mají své výhody i nevýhody. Při letecké přepravě poznáme jen místo pobytu, při dopravě autem poznáme mnohem větší kus země i lidi v ní. Avšak ne všechny zážitky mohou být jen pozitivní.

Vlastním autem můžete cestovat na dovolenou i na místa, kde se letecky nedá dostat nebo byste byli i tak odkázáni na závěr na hromadnou dopravu nebo auto z půjčovny. Výhoda cestování svým autem je nejen v možnosti zvolit si trasu, kterou pojedete, ale také naplánovat zastávky na zajímavých místech z hlediska kultury nebo historie nebo si odpočinout například na koupališti či přenocovat v malém penzionu. I když je místo cíle vzdáleno jen pár set kilometrů, několikadenní cesta se může stát poznávací. Zejména děti uvítají možnost užít si roadtrip a poznat nové kraje i nové obyčeje.

výlet

Riziko zabloudění zejména v odlehlejších oblastech vyřeší nejen dobré mapy a znalost mapy dobře číst hlavy rodiny, ale i moderní pomůcky, jako je GPS navigace. Riziko srážky se zvěří nebo s jiným automobilem zas pokryje havarijní pojištění. Zejména v zahraničí, pokud neovládáte dobře místní jazyk, vám pomůže na dálku zařídit nejen odtah a opravu auta, ale také najít nejbližší hotel. Na dlouhou cestu tak můžete vyrazit bez obav z toho, co by se mohlo přihodit a skutečně si cestu na dovolenou a zpět užít naplno.

Váš dovolenkový album při takovém způsobu cestování obohatí fotky ne jen z cílové destinace, ale ze všech zajímavých míst na trase. A při nákupu suvenýrů nejste limitováni pouze přípustnou hmotností zavazadla do letadla. Vlastní auto vám dává volnost v rozhodování, kudy se vyberete a kdy se vydáte na místa, která vás zajímají a lákají.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  , ,

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..