Důvody proč si pořídit digestoř

Trendem posledních let jsou otevřené prostory. Volné propojení kuchyně a obývacího prostoru s jídelním koutem realizují mnozí lidé i při přestavbě panelákových bytů, nejsou už jen výsadou velkých rodinných domů. No odstranění stěny mezi kuchyní a zbytkem bytu vyžaduje montáž zařízení, které odstraní pachy a páru, vznikající při přípravě jídel na sporáku i v troubě.

Každá potravina má svou osobitou vůni ai taky chutná jídla, které z nich vznikají, se vyznačují svou chutí a vůní. No pokud při jídle nám přijdou příjemné, cítit nedělní oběd při odpolední siestě na pohodlné sedačce nám může výrazně vadit.

Udržení čistého vzduchu v celém bytě vyžaduje odstranění pachů přímo tam, kde vznikají. Do kuchyní se instalují odsavače par, známé pod názvem digestoř. Nejčastěji se digestoře montují přímo nad sporák, kde se z hrnců a pánví uvolňuje nejvíce pár a pachů. Bývají zabudované do skříněk kuchyňské linky a obvykle jsou doplněny kromě ventilátoru i osvětlením sporáku či pracovní desky.

digestor

V paneláku je nejčastějším typem komínový digestoř, který odvádí páry a pachy z kuchyně do komínového tělesa v jádru, vyvedeného na střechu bytovky. Při rekonstrukci starších bytů, kde komín pro odsavač par není vybudován, s úspěchem využijete recirkulační digestoř s vestavěným filtrem.

Výrobci dnes nabízejí širokou škálu tvarů a provedení digestoří. Ať si necháte zhotovit jakoukoliv kuchyňskou linku, vždy najdete vhodný odsavač par, dokonce nechybí ani rohová digestoř. Samozřejmě se liší i cenou, ne pouze rozměry. Tak jak to bývá i u jiných předmětů kuchyňského vybavení, vyšší cena umožňuje použít výrobcům kvalitnější materiály a tyto digestoře jsou také tišší a nabízejí hospodyňkám vyšší komfort jejich používání.

A tak zda si vyberete digestoře komínové, podskříňkové, rohové nebo vestavěné, výsuvné nebo do velkých kuchyní stropní či ostrůvkové nebo jakékoliv jiné ze současné nabídky, vždy se můžete spolehnout, že odstraní všechny vůně z kuchyně a váš byt bude příjemným místem pro život celé rodiny .


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..