Duha v zahradě

Každý obyvatel paneláku, který se rozhodl vybudovat si svoji zahrádku mimo města, má k tomu jiný důvod. Někdo potřebuje od duševní práce utéct k manuálnímu relaxu, jiný zas nedůvěřuje zelenině v supermarketu a pěstuje si svou vlastní. Další má zahradu s anglickým trávníkem pro odpočinek a jiný zas jako místo setkávání s přáteli. No všichni mohou mít ze své zahrádky stejný zážitek.

Vždy se pořád díváme v zahradě pod nohy, nanejvýš tak kolem sebe, dokud nám to ploty dovolí. Vidíme to, co vidět chceme a nevidíme, co bychom vidět mohli. A co tak zvednout trochu hlavu?

duha nad zahradou

Stačí aby byl trochu deštivý den a trochu svítilo slunce. A pak nám příroda připraví takové barevné divadlo. Správná poloha oblaků, správná velikost dešťových kapek a správný sklon slunečních paprsků vykouzlí na obloze barevné spektrum, které ale netrvá dlouho. Máte pár minut, aby se si vychutnali tento div přírody.

Pokud jste připraveni vnímat, příroda vám nachystá zážitky, které jste neočekávali, když jste o založení zahrady uvažovali. Ale život není jen o tom, co chceme, co plánujeme, co se chystáme udělat. Je to také o příležitostech a šancích, které jsme neočekávali, ale umíme je využít. Například pro potěchu ducha a pro vychutnání si pobytu ve své zahradě. Ať je to zahrada užitná nebo okrasná.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  ,

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..