Dřevo – ušlechtilý materiál pro interiér i exteriér

Tradičním stavebním materiálem v našich končinách vždy bylo dřevo. Nejen pro svou dostupnost a relativně snadné opracování, ale i pro své dobré technické vlastnosti. Včetně dobré tepelné izolace a dlouhé životnosti. Proto se dřevo hojně využívá i dnes u drobných staveb nebo úpravách interiérů moderních budov.

Svou vlastní dřevěnici může mít každý zahrádkář. I když bydlíte ve městě v paneláku, o víkendech se dá trávit čas v přírodě. Zahrádkářská osada je prostorem nikoli pouze na pěstování zeleniny a ovoce, nemusíte tu jen tvrdě pracovat. Chatka do zahrady vytvoří oddechový prostor, obklopen květinami i ovocnými stromy. Vhodně ho doplní zahradní gril a posezení pro přátele. Zahradní chatky dostat koupit jako stavebnice nebo se dají objednat i na zakázku podle vaší představy.

chatka

Pokud jste zručný kutil, z připravených dřevěných dílů si dokážete chatku smontovat i sám, určitě vám pomohou přátelé, kteří také mají rádi přírodu a odměnou jim bude posezení spolu s vámi po dokončení stavby. Zahradní domky jsou vyráběny ze dřeva různé tloušťky, záleží od celkové velikosti domku a také na tom, zda ho budete užívat pouze v létě nebo během celého roku. Tvarově upravené desky, známé pod názvem „tatranský profil“ se pomocí drážek snadno skládají jedna do druhé, dokonale chrání vnitřek zahradní chatky před povětrnostními vlivy a před zatékáním vody chatky.

Dřevo dokáže zcela změnit i charakter moderních budov. Panelákovou kuchyni promění kvalitní tatranský profil na útulnou chalupu, ve které se budete cítit jako u své babičky o prázdninách. Dřevo, tento náš tradiční a ušlechtilý stavební materiál, i dnes nachází své místo při výstavbě nebo rekonstrukci staveb. Využijte jeho přirozené vlastnosti a zkrášlete si své bydlení. Pokud se cítíte v přírodě dobře, přeneste si přírodu blíže k sobě.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  , ,

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..