Domácí kancelář

Když se rozhodnete na základě vlastní úvahy nebo pod tlakem okolností opustit dosavadní zaměstnání a začít podnikat na vlastní pěst, v přípravné fázi rozběhu své firmy je výhodné pracovat z domova. V podstatě vám na to stačí počítač a mobilní telefon. Rozhodně to však neznamená, že byste měli mít kancelář na gauči.

Jednak proto, že samotná sedací souprava svádí k pohodlí a tím i snížení pracovního výkonu. Sama práce z domova klade zvýšené nároky na sebekázeň, i když v dopoledních hodinách, kdy jsou děti ve škole a polovička v zaměstnání, nás velmi nemá co vyrušovat. Tedy kromě sousedů. Zatímco v zaměstnání nás tlačí do vysokého nasazení náš šéf i termíny, doma si musíme pořádek do práce vnést sami.

Pomůže nám k tomu i zařízení našeho dočasného domácího pracoviště. Kancelářské židle nám nejen připomenou, že máme pracovat na úkolech, které před nás staví naše nová firma, ale i poskytují tělu dostatečnou oporu při každodenním sezení za počítačem či notebookem. Sezení na gauči může být pohodlné, ale sklánění se nad notebookem na konferenčním stolku už zanedlouho postihne naše záda, které se ozvou bolestí.

laptop

Dnešní trh nabízí kancelářské židle různých druhů a velikostí, proto si do bytu dokážeme vybrat takovou, na které se nám bude dobře pracovat, která ale nebude v bytě překážet. Na kolečkách ji odpoledne, kdy se rodina vrací domů, jednoduše odsunete do strany, aby překážela. Případně ji může využívat váš potomek při přípravě do školy.

Když doplníte kancelářskou židli malým kancelářským stolkem, vaše domácí pracoviště bude vždy připraveno poskytnout vám zázemí pro rozběh budoucího podnikání. Pracovní notebook s multifunkční tiskárnou a mobil nezabírají mnoho místa, vejdou se i do běžných panelákových bytů. Na začátek tak ušetříte nemalé prostředky za pronájem kanceláře, které můžete investovat například do reklamy či marketingu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  ,

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..