Dobrá párty i v paneláku

Panelák je pohodlným místem na bydlení. Prakticky o nic se nemusíte starat, jen po návratu z práce odpočívat nebo se věnovat svým koníčkům. Snad jediné, čím jste omezení, je prostor. Ten je přesně daný a nelze ho rozšiřovat. Když plánujete oslavu, je počet lidí, které pozvete, limitován. Jedině, že byste využili prostor před činžovním domem pro párty stan.

Nemusí to být zrovna bujará oslava osmnáctých narozenin pokračovatele rodu, byť na tu byste uměli získat souhlas sousedů nebo výboru společenství vlastníků za stanovených podmínek. Mnoho rodin zejména v menších bytovkách udržuje blízké vztahy a často sousedské rozhovory přerostou v neformální setkání celých partají. Pokud bydlíte v menších bytových domech se zelení v bezprostředním okolí, můžete si takové setkání dohodnout předem a detailně naplánovat.

Každý ze sousedů má nějaké letní vybavení. Někdo gril, někdo fotbalové branky, někdo badmintonovou soupravu a jiní zase kempingové sezení. Korunu vašemu střetnutí dají rozkládací párty stany, díky kterým budete chráněni před silnými slunečními paprsky i kapkami letní přeháňky.

Stejným způsobem se dají trávit přátelská posezení i na zahradě některého ze sousedů, který má i víkendovou chalupu. Protože obestavěný prostor vás vždy omezuje co do velikosti skupiny lidí, kteří ho mohou využívat. Zato zahrada poskytuje téměř neomezenou plochu. Vždyť i proto jsou tak oblíbené svatby v přírodě. Můžete se procházet, můžete se bavit, můžete diskutovat v malém hloučku a přitom jste stále se všemi v kontaktu a nerozdělují vás žádné zdi.

Osvědčené párty stany přitom spolehlivě poskytují útočiště kuchyňskému koutku či unaveným dětem. Všechny potraviny jsou chráněny a symbolicky oddělené od místa zábavy. Když je očekávaný vítr, který by mohl nadělat nějaké problémy, bezpečné párty stany doplníte bočními stěnami.

Tyto stany jsou rychle rozložitelné a jejich bezpečnost zvyšuje automatický systém zajištění, takže se nemusíte obávat jejich zhroucení neopatrnou manipulací nebo hrajícími si dětmi. Když skončí letní párty, opět se dají rychle a snadno složit a uložit na minimálním prostoru. Nezaberou zbytečně mnoho místa při přepravě ani při skladování. A na rozdíl od trvalých pergol či altánů je umístíte v zahradě na aktuální nejvhodnějším místě a po složení lze pozemek snadno udržovat, protože na něm nic nepřekáží.

Jelikož se párty stany vyrábějí v různých barevných provedení a také v různých rozměrech, variabilně je sestavíte do takové podoby, která vám vyhovuje a která reflektuje počet pozvaných hostů i skladbu společenského či sportovního vyžití. S párty stanem si prostě užijete zábavu kdekoliv, kde jste se rozhodli strávit hezké chvíle.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  , , ,

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..