dětská kuchyňka

Dětské kuchyňky: Malé slečny vaří pro panenky i celou rodinu

Osmileté děvčátko nalije do kastrůlku vodu a položí ho na plotnu. Za chvilku začne voda v miniaturní nádobce vřít. Dětská kuchyňka je dokonalou napodobeninou té pravé „dospělácké“ kuchyně. V malém sporáčku se dá zatopit a v hrníčcích na něm uvařit voda. „Podává se čaj,“ oznámí holčička důležitě panenkám v jejich domečku.

Varné centrum a servírovací plocha v jednom

Dětské kuchyňky se objevily už na přelomu 19. a 20. století a v některých plechových sporáčcích tehdy skutečně bylo možné zatopit a vařit. I když tuto možnost dnes výrobci z bezpečnostních důvodů nezkoušejí, aby dětská hra neskočila požárem celého bytu, nabízejí skutečně dokonalé varianty kuchyní. Můžete si třeba vybrat z různých designových stylů. Je libo venkovskou kuchyň, nebo naopak raději nerezem se lesknoucí městský luxus? Obojí je možné. Nechybí ani spousta přístrojů, bez kterých se dnes vaření neobejde. Lednička, mraznička, mixér, kávovar, mikrovlnná trouba, pračka, dokonce i myčka nádobí… Horkou novinkou je například varné centrum a servírovací plocha v jednom.

Dřevěná klasika přežije všechno

Výhodu mají dřevěné dětské kuchyňky, že jsou prakticky nezničitelné. Lesklé kvalitní dřevo přežije i vztek z oběda, který se vaší malé ratolesti zrovna moc nepovedl. Malé kuchařky ani při sebehlasitějším třískání nádobím nenaštvou sousedy a rozbité talíře naštěstí neskončí jako hromada střepů v odpadkovém koši. Navíc dřevěné kuchyňky obsahují spoustu otevíracích dvířek a zásuvek, do kterých se vejde celá ohromná sada nádobí.

Zábavné efekty plné zvuků a světel

Děvčátko otočí knoflíkem u sporáku a varná plotýnka se rozsvítí červeným světlem. Malý hrnec na plotně po chvíli začne vydávat zvuky nápadně se podobající bublající vodě. Z pánve, stojící na sousední plotýnce, zase slyšíme sykot smažícího se oleje. Knoflík vedle sporáku cvakne a rozsvítí se světlo. Mikrovlnná trouba při vypnutí cinkne. Kávovar syčí, jakoby černé kafíčko mělo každou chvíli vytéct do šálku. Na pracovní desce se rozvrčí mixér. Zvuky, které znáte z kuchyně dospěláků, se dnes staly běžnou součástí dětských kuchyněk. Stačí jenom pořídit ty správné baterie podle údaje výrobce hraček a můžete si všechny popsané efekty užít s dětskou plastovou kuchyňkou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  , ,

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..