detská kuchyňka

Dětské kuchyňky a kosmetické stolečky: Osvědčené stálice i žhavý vánoční hit

S blížícími se Vánocemi jistě přemýšlíte o tom, co nadělit dětem pod stromeček. Pro malé slečny, které rády vaří a parádí se, určitě budou tím pravým kuchyňky a kosmetické stolečky.

Dokonalé kuchyňky pro malé pekařky

Malým kuchařinkám udělají radost dětské kuchyňky. K dispozici jsou jak v dřevěném, tak i v plastovém provedení a pocházejí od renomovaných značek, firem Step2 a Kidkraft. Dřevěné dětské kuchyňky GRACIE, PRAIRE , ESPRESSO či GRAND v cenových relacích od 3434 do 7131 Kč uspokojí i ty nejnáročnější požadavky kuchtíků, kteří v nich najdou nejenom sporák a dřez, ale i mikrovlnnou troubu, ledničku či pračku. Pokud zvolí plastové kuchyňky, vyberou si z mnoha typů, například FRESH, PRESTIGE či Create and Play v cenovém rozpětí od 3290 do 9265 Kč. Užijí si i reálné zvuky simulující vaření a pečení a svítící knoflíky na varné desce. Malým milovnicím grilování dopřejeme venkovní gril, žhavou novinkou letošních Vánoc je kuchyňka Busy Bake Shop od firmy Step2 za 3263 Kč. Pekařky v ní najdou vychytávky, které jim umožní profesionální pečení, třeba 4 druhy těsta z modelíny Play-Doh nebo sadu 42 kusů pomůcek na pečení či oblíbené cupcakes s odnímatelnou polevou.

Kosmetické stolečky pro princezny

kosmeticky-stolecek Parádnice ocení kosmetické stolečky od stolku pro malé princezny za 2330 Kč od firmy Step2 až po DELUXE Kidkraft za 4447 Kč. Malé slečny se s jejich pomocí mohou krášlit a ptát se zrcadla, kdo že je to na světě nejkrásnější? V této kategorii hraček patří mezi novinky kosmetický stolek MEDIUM Kidkraft za 4011 Kč nebo PRINCESS Kidkraft v růžovém pohádkovém stylu.

Kompletní nabídku hraček najdete na adrese: http://kuchynky-hracky.cz, kde si můžete v e-shopu objednat všechny produkty a nechat si je zaslat přímo domů. E-shop má i své stránky na facebooku. Pokud na ně zavítáte, můžete se zúčastnit různých soutěží a slevových akcí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  , ,

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..