Co nedělat při stěhování

Pokud vás čeká stěhování, zachovejte klid. Přinášíme vám tipy, co rozhodně během tohoto procesu nedělat. Jedině tak si zachováte čistou hlavu a nebudete dříve nebo později panikařit. Stěhování je proces poměrně náročný, ale dá se zvládnout i bez toho, aniž byste museli zvyšovat hlas nebo se nervovat. Myslete na to, že i nejhorší procesy jednou skončí. Proč si tedy dělat zbytečné vrásky, když vám to zabere jen pár dnů vašeho času? Poté už se můžete jen modlit za to, aby se jednalo o vaše poslední stěhování. Víte, co nedělat, jestliže se stěhujete?

Zachování klidu je základem úspěchu. Zvlášť v momentě, kdy máte rodinu. Pokud nezachováte klid, bude z toho nervózní celá rodina. Pamatujte si, že v tomto případě by měl být vedoucí muž. Ten by si měl tento proces vzít na starosti. Během stěhování se budete dozvídat stále nové a nové informace. Právě u těchto informací nezačněte panikařit. Zachovejte čistou a klidnou hlavu. Pamatujte pouze a jen na jedno. Tím je fakt, že to jednou skončí. Jakmile se do procesu pustíte, sletí vám to velice rychle.

S ničím nespěchejte

Ačkoliv vám to sletí, není dobré sám od sebe spěchat. Na nic během stěhování nezapomeňte. Připravte stěhovákům všechny věci k procesu. Usnadníte jim tím práci. Věci rozdělte do krabic a ty popište. Na stěhováky netlačte a nechejte je v klidu pracovat. Nepokládejte ani zbytečné otázky. Zeptejte se pouze na to, co má smysl a je důležité. Další dotazy nechejte na konec. Každá otázka navíc bude stěhováky zdržovat od práce.

Neraďte stěhovákům s jejich prací

Oni vám také neradí v tom, co děláte vy. Nevyptávají se vás na vaši prací. Nedělejte to ani vy. Prostě je nechte dělat svou prací. Určitě s tím mají více zkušenosti než vy. Pokud vám nějaká činnost bude připadat zvláštní, neupozorňujte na to. Pro vás je důležité vybrat stěhovací společnost, jež má pozitivní recenze a je doporučovaná prakticky všemi, kdo ji vyzkoušel. Následně už nechejte prací stěhovákům.

Nedělejte zbytečný rámus

Nepříjemné zvuky se rozléhají a mohou být slyšet po celém domě. Myslete na své sousedy. Je dobré také upozornit pomocí cedulky. Jedině tak se nebudou zbytečně zlobit. I přes to na ně neustále myslete. Co můžete udělat přes den, neodkládejte. V žádném případě nic neprovádějte přes noc. To by vás bývalí sousedé neměli příliš rádi. To platí i o nových sousedech. Nejspíš nemáte zájem o to, vstoupit do nového prostředí a během chvíle si rozhádat své budoucí sousedy. Vždy je to o vzájemném respektování.

Závěrem

Se stěhováním je dobré začít už dopředu. Tím menší nepořádek naděláte a o to více si vás budou sousedé vážit. Na vše je potřeba mít dostatečné množství času. Jedině tak předejdete chybám.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..