Co jsou to dynamické podložky na židli

Zřejmě vás při vaší sedavé práci ještě nebolela záda, když jste nehledali informace, co vám od nich pomůže. Protože jakkoli se může zdát, že pokud si sedneme, tak si odpočineme, opak je pravdou. Sezení je pro naše tělo velmi zatěžující a bolesti zad a křížů jsou prvním příznakem, že s námi není cosi v pořádku. Zvýšená hmotnost a bolesti nohou jsou dalším projevem dlouhého a nesprávného sezení.

Pokud si totiž sedneme a opřeme se, a je jedno, jestli na kancelářské židli v práci nebo do pohodlného křesla doma, okamžitě se uvolní svaly v okolí páteře. V prvním momentě to můžete pocítit jako úlevu, ale ve skutečnosti začnou jednotlivé obratle tlačit na meziobratlové ploténky a výsledkem jsou bolesti v kříži a brnění nohou. Neřešený stav může ve vyšším věku vést k prasknutí ploténky, takzvanému vyskočení ploténky.

Zabránit bolestem a zhoršování stavu páteře dokáží podložky na židle tím, že udržují zádové svalstvo v neustálém napětí. Tedy i když sedíme a pracujeme nebo odpočíváme, máme vzpřímené držení zad a současně pracující svaly spalují energii, kterou jsme do těla dostali vydatným jídlem. Tedy hubneme a snížená hmotnost těla má další blahodárný vliv na stav naší páteře.

kreslo

Zdravé sezení je tedy dynamické sezení, které snižuje namáhání zad a odstraňuje největší nevýhodu sedavého zaměstnání: nedostatek pohybu. Dynamické podložky se dají používat pro jakýkoli typ židlí v zaměstnání ale i v domácnosti, fungují na bázi nafouknutí vzduchem a pokud si nevyberete z nabízených vzorů a barev, navrhněte si svůj design.

Konstrukce dynamické podložky brání pocení sedací partie vašeho těla a v případě problémů s hemoroidy nebo kostrčí jsou dostupné i modely, které řeší tuto záležitost. Speciálně tvarované dynamické podložky jsou určeny těhotným ženám a maminkám těsně po porodu. Ať už sedět chcete nebo musíte, není důvod, abyste nemohli sedět zdravě.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  , , ,

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..