čištění koberců

Čištění koberců Brno a okolí

Nabízíme Vám levné čištění koberců v Brně a okolí. Hoďte za hlavu propagované suché čištění, prádlo v pračce také nepereme bez vody. Naše firma pracuje na principu metody mokrého čištění. Mokrou metodou neboli extrakční metodou čištění čistíme koberce, sedací soupravy, matrace, židle a další čalouněný nábytek. Jakým způsobem funguje mokrá metoda?

Při této technice se čistící medium pod tlakem vpraví do hloubky vláken a poté je vysáto do sběrné nádoby. Po následném vyschnutí, které trvá 5 – 10 hodin, se můžete těšit z čistého a antialergenního prostředí pro Vás i Vaše děti. Prostřednictvím extrakčního čištění prodloužíte také životnost Vašeho koberce a rozzáříte jeho barvy. Nabízíme slevy pro ZTP osoby, seniory a stálé zákazníky. Doprava po Brně je zdarma, více informací na webu čištění koberců Brno.

Neváhejte tedy a objednejte si jednoho z našich odborníků. Díky flexibilnímu harmonogramu se můžeme každému zákazníkovi věnovat individuálně. Nabízíme také zapůjčení přístroje a čisticího prostředku jen po krátkém školení, všechny detaily najdete na adrese půjčovna vysavačů Brno. Díky dobrým obchodním vztahům s firmou Kärcher jsme schopni Vám nabídnout ty nejnižší ceny v Brně a okolí, kvalita ale nejde stranou. Prohlédněte si také nabídku dalších služeb, které poskytujeme. Za velice přijatelné ceny nabízíme mytí oken a žaluzií. Není nic jednoduššího než si objednat jednoho z našich pracovníků, který vyčistí prostory ve Vaší domácnosti kvalitně, rychle, ale hlavně levně.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..