Bydlení v srdci metropole? Vyberte si z 272 nových bytů na Žižkově!

Metropole nabízí nepřeberně možností a příležitostí. Nízká nezaměstnanost, lukrativní pracovní nabídky a elitní školy, ale i kvalitní kulturní zážitky nebo vysoká gastronomie, jsou důvody, proč v Praze bydlet. Dlouhou dobu byl v metropoli bytů nedostatek, nyní se ale může splnit sen o bydlení každému. V oblasti u parku Židovské pece na Žižkově byla totiž zahájena výstavba 11 bytových domů s 272 byty, kde si vybere ten svůj opravdu každý.

Od 1+kk po 5+kk

Byt pro dvojici nebo rodinu s dětmi? V katalogu bytů Praha 3 se najdou minimalistické 1+kk o velikosti 30 m² i prostorné nebo mezonetové byty 4+kk nebo 5+kk se 140 m². Díky rozmanitému členění budov, které nepřevyšují 6 nadzemních podlaží, disponují takřka všechny byty balkonem nebo lodžií. Majitelé přízemních a spodních bytů mohou trávit volné chvilky při pěstování květin nebo zahradničení na předzahrádkách, v posledních patrech si zase vychutnají sklenku vína s výhledem z terasy. Velmi delikátní architektonické řešení umožňuje některým bytům mít dokonce dvě terasy a předzahrádky z obou stran domu.

Metropolitní bydlení v moderní čtvrti

Architekti v rámci projektu Byty u parku použili principy funkčního bydlení ve spojení s moderní architekturou, která zapadá do lokality vedle parku. Díky tomu můžete volný čas trávit s rodinou na bruslích, děti se vyřádí na dětském hřišti a s přáteli můžete uspořádat víkendové setkání s piknikem přímo uprostřed parku na piknikovém místě. Zeleň ale není jedinou předností bydlení na pražském Žižkově, který se stává jednou z nejmodernějších a nejzajímavějších čtvrtí v metropoli.

Vše na dosah

Vlivem obrovských investic posledních let došlo k rozvoji infrastruktury, ale Žižkovu nechybí ani veškerá sociální a občanská vybavenost. Díky tomu mají obyvatelé pražské třetí čtvrti vše na dosah ruky. Skvělou lokalitu navíc podtrhuje široká síť veřejné dopravy, z bytu se tak dostanete přímo do centra Prahy za pár minut, blízko to však budete mít i do práce, školy, školky nebo k lékaři. V okolí nově budovaných bytových domů je zároveň dostatek obchodů pro běžné nákupy.

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..