Bydlení u přehrady

Bydlet blízko u vody, procházet se a sledovat hladinu i život kolem ní, to nemusí být jenom sen o pokojném stáří. Abyste bydleli v příjemném prostředí nemusíte čekat až do důchodu. Můžete mít dobré zaměstnaní, pracovat v Praze a přitom s rodinou si užívat klidu v dobré lokalitě. Se všemi výhodami obou příležitostí.

Lidé vyhledávají typ bydlení podle svých zájmů a podle životní situace. Jiné preference mají ambiciozní lidé středního věku, jiné rodiny s dětmi a je to dobře. Představte si, že by všichni chtěli žít na stejném místě a bydlet ve stejných domech. A tak i vy máte na výběr.

Je-li vaší prioritou vaše rodina a děti, hledáte-li pro ně místo s dobrou dostupností škol a sportovních příležitostí, hledejte lokalitu s volnými byty Praha 10. Nedaleko projektu s názvem Nad Přehradou nechybí škola a školka, pošta a banka, supermarket i lékařské ordinace. A pokud potřebujete zajet do centra Prahy nebo jiné pražské čtvrti, dvě autobusové zastávky najdete ve vzdálenosti rovnající se dvou minutám pěší chůze. Autobusem dojedete i na stávky metra samozřejmě.

prehrada

Milovníci golfu nebo plavání, zájemci o fotbal nebo přírodu, ti vše mají své záliby v této čtvrti na dosah. Přilehlý park nabízí klidné podvečerní procházky třeba s pejskem.

Zajímavé dispozice mají nejen družstevní byty, ty ale nabízí nespornou výhodu, dobré financovaní nového bytu. Družstevní bydlení má v naší zemi dlouholetou tradici a pomohlo získat za výhodných podmínek byty nejedné rodině. Kromě financování nového bydlení bytové družstvo řeší i další problém, tím je efektivní správa bytů a bytového domu profesionály. A to jak u novostavby, tak u staršího bytového fondu.

V zaměstnání trávíme asi třetinu života. No naši blízcí jsou většinu času ve škole nebo doma. Rozhodnutí, jaký ten domov bude a kde se bude nacházet, záleží na vás. Dopřejte sobě i rodině kvalitní bydlení a blízkost vašeho zaměstnání. Vyberte si novostavby v lokalitě Praha 10 Hostivař.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  , , ,

Jeden komentář ke Bydlení u přehrady

  • Hanča  napsal:

    Na Praze 10 jsem bydlel několik let a je pravda že je tam hezké bydlení. Hlavně jsou tam klidnější lokality, takže dobré i pro děti.

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..