Bezpečnost díky kamerám

Každý majitel bytu se alespoň jednou v životě setkal se situací, kdy byl dům, ve kterém bydlí, poškozen vandalem nebo bylo vykradeno auto, parkující před panelákem. Zamykání vchodových dveří řeší situaci jen částečně, schodišťový zvonek není nejlepší možnosti komunikace s návštěvou. I v bytovém domě můžete využívat moderní techniku, vyvinutou pro průmysl.

Hlídáni společných prostor domu a prostranství před ním včetně parkovacích míst je úkolem pro bezpečnostní kamerové systémy, které mohou být doplněny zařízením pro uchování zaznamenaných dat. S jejich pomocí lze dodatečně dohledat původce znečištění anebo v případě trestného činu předat data policii.

IP_kamerovy_set

Občas nabízejí sety kamerových systému různé hobbymarkety, ale pokud vám záleží na bezproblémovém chodu a chcete naplno využít všech možností, které moderní kamerové systémy nabízejí, rozhodně se obraťte na zkušenou specializovanou firmu. Už samotným dobrým návrhem rozmístění kamer a jejich výběrem podle prostředí, kde budou použity, můžete ušetřit značné prostředky. Současně tak získáte kromě záruky i dostupný servis v případě technických problémů.

Kamerové systémy jsou dobrým doplňkem dveřních zabezpečovacích systémů. V „přímém přenosu“ vidíte, kdo skutečně zvoní a komu otevíráte bezpečnostní dveře domu. Malý LCD monitor přitom nemusí být umístěn u dveří do vašeho bytu, ale klidně třeba v kuchyni, kde se nejvíce zdržujete.

Pro obsluhu vzdálenějších míst se vyrábí bezdrátový kamerový systém, který jednak zajistí nenápadnost instalované kamery, na druhé straně šetří náklady na kabelová vedení. Výhodné je jeho použití na dočasně instalované zabezpečení, když se vyskytne „sezónní“ problém v blízkosti vašeho domu.

Specializovaná firma zajistí nejen odborný návrh a realizaci kamerového systému, ale i jeho soulad se stávajícími předpisy, které pro jejich provoz u nás platí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..