Bezpečná vrata pro vaši garáž

Nedostatek parkovacích míst pro osobní auta ve městech se stále častěji řeší výstavbou garáží. Ty však jsou dále od bytových domů, než bývají parkoviště a své auto tak nemáte na očích. Proto je důležité, aby auto v garáží bylo chráněno nejen před nepřízní počasí, ale taky před nenechavci. Kvalitní sekční vrata zajistí bezpečnost vašemu plechovému miláčkovi a vám pohodlný přístup do garáže.

Na rozdíl od starých těžkých železných vrat, které se kdysi montovali, moderní sekční vrata se neotevírají do stran, nevadí jim napadaný sníh ani jiné překážky. Vrata složená z jednotlivých segmentů, tepelně izolovaných zevnitř i na spojích sekcí, se otevírají pomocí mechanizmu lehce nahoru pod strop garáže. Chcete-li manželce ulehčit manipulaci s vraty ještě více, objednejte si také elektrický pohon s dálkovým ovládáním.

Bezpečnost vašeho vozu zajistí garážová vrata sekční Plzeň tak jako i pro jiné město, od spolehlivého dodavatele, který je na trhu už 25 let. Povrch vrat je prováděn standardně v šesti barevných provedeních, lze dodat ale i jiné barvy. A i když pro garáže u rodinných domů je odlišení se od sousedů takřka „povinnou jízdou“, u řadových garáží pro bytovky je vynikání nad sousedy spíše na škodu. Sekční vrata Praha jedny vedle druhých když vypadají stejně a nenápadně, nelákají zbytečnou pozornost. Je proto dobře se se sousedy domluvit a pořídit si stejná garážová vrata pro více garáží najednou.

vrata_doorhan

Konstrukce garážových vrat umožňuje montáž svépomocí a parta šikovných lidí to lehce zvládne. Dokončujete-li se sousedy více garáží v jedné skupině najednou, bude výhodnější objednat si dodávku sekčních vrat i s montáží do otvorů dodavatelskou firmou. Ta poskytuje na sekční garážová vrata také rychlý a kvalitní pozáruční servis. Nákup od jednoho z největších prodejců v České republice je výhodou na vaší straně.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..