Balkonová rajčata už dozrávají

Slunečné a teplé léto přináší své ovoce i těm, jenž na balkonech svých bytů vyměnili neužitečnou krásu květin za přínos pro svou kuchyni. Pěstování zeleniny na balkónech se rozšiřuje stále více a právě v tomto období se zelené truhlíky začínají přibarvovat do červena. Dozrávají první balkónová rajčata.

Květiny zdobí okna a balkony domů a bytů odjakživa. Poskytují nejen relax domácí paní, ale také zdobí příbytky svojí pestrobarevností. Vyžadují jednou ročně výměnu substrátu a téměř každodenní zalévání, ale naprosto stejné nároky má i balkonová zelenina. Speciální keříčkové varianty rajčat, například odrůda Vilma nebo jiné cherry rajčata nepotřebují nic navíc. Kromě zelené ozdoby balkonů také kvetou a později jejich červené plody také zdobí truhlíky, podobně jako květiny.

balkonové rajčata

Právě teď se zelené kulaté plody zbarvují lehkými červenými odstíny a už za pár dní bude možné jít ráno na balkon a odtrhnout si pár plodů k snídani. Na balkoně pěstované rajčata jsou nejen vždy čerstvé, ale i zaručeně bio a zdravé, když je poléváte čistou vodou bez chemie. Dozrávají na slunci, nikoli v chladírenském skladu a na jejich vůni i chuti to ihned poznáte.

Kombinací okrasných květin, cherry rajčat a měsíčních jahod dokážete vytvořit na balkoně prostor pro potěchu oka i pro osvěžení a doplnění potravin pro kuchyň.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  , , , ,

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..