síťka na pánev

Aby olej z pánví neprskal

Která hospodyňka by nechtěla mít svou kuchyni vždy tip-top, vždy čistou a uklizenou? Ale jak toho dosáhnout, když kuchyni chce zároveň používat a připravovat v ní chutné pokrmy pro celou svou rodinu? Je zde jedna pomůcka, která ochrání vaši kuchyni při smažení v pánvi.

Smažené kuře nebo smažený řízek a také smažený sýr. Oblíbené pochoutky. Ale toho oleje po celém sporáku a na obkladačkách. Vložíte kus masa do rozpáleného oleje a ten vyprskne na všechny strany z pánve. A když rodina s chutí dojí, co jste jí připravili, vás čeká mytí kupy nádobí a po tom všem ještě očistit sporák, kuchyňskou linku a obkladačky.

síťka na pánev

síťka na pánev

Tomuto všemu může být konec, pokud použijete kryty na pánve. Vložíte maso na olej a přikryjete pánev. Přes jemnou kovovou síťku, nataženou v ocelovém kruhovém rámu, projde bez problémů pára, která by se jinak zachytila ​​ve víku a potom po odklopení skanula do rozpáleného oleje, který by ještě více prskal. Ale kapky oleje se na síťce zastaví a více nebudou znečišťovat vaši kuchyni. Navíc přes strukturu síťky vidíte, co se děje s vašimi řízky.

síťka na pánev

síťka na pánev

Po skončení smažení síťku jednoduše umyjete saponátem jako jiné nádobí nebo vložíte do myčky nádobí. Dodávají se pro pánve o průměru 24 a 26 centimetrů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 240 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Označení:  , , ,

Napište svůj komentář

Můžete použíty tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..